Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Życie w Skandynawii - proszę o opinie - Norwegia

Czytali temat:
monika broniszewska Kimberly K. Agata Dymna z s Agnieszka Kubczyk hei!sandokan artek876 HeartB Grzegorz Rak frozen Marcin Priszuński (663 niezalogowanych)
1 Post
frozen
(frozen)
Wiking
Dzień dobry,
Jestem w trakcie pisania eseju (w celach edukacyjnych) na temat "Skandynawia - najlepsze miejsce do życia?" i chciałabym w nim zawrzeć kilka wypowiedzi Polaków mieszkających w Norwegii na ten temat. Byłabym wdzięczna za parę wpisów dotyczących Skandynawii - co Wam się tam podoba, co nie, czy wyjazd tam był dobrym pomysłem? Zależy mi głównie na kwestiach ekonomicznych i społecznych.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam z Polski!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
frozen napisał:
Dzień dobry,
Jestem w trakcie pisania eseju (w celach edukacyjnych) na temat \"Skandynawia - najlepsze miejsce do życia?\" i chciałabym w nim zawrzeć kilka wypowiedzi Polaków mieszkających w Norwegii na ten temat. Byłabym wdzięczna za parę wpisów dotyczących Skandynawii - co Wam się tam podoba, co nie, czy wyjazd tam był dobrym pomysłem? Zależy mi głównie na kwestiach ekonomicznych i społecznych.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam z Polski!

---------
Ważnym motywem akcesu polskich patriotów na MN do kreacji Twego wiekopomnego eseju będzie zapewne Twój wiek i uroda - nie mów zatem ,że nie byłas poinformowana.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Jerzy Iwko
(1206jerzy)
Wiking
zadzwon
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Jerzy Iwko
(1206jerzy)
Wiking
trzeba rozmawiac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok