Według lewaka:
1. człowiek rozsądny, dbający o bezpieczeństwo swoje i innych; myślący i odróżniający zło od dobra- faszysta, rasista, katol, antysemita, ciemnogrodzianin, narodowiec, pisowiec.
2. Polityka wstydu: stosowana w sytuacjach gdy człowiek rozsądny nie chce przestać myśleć rozsądnie, ciągle widzi zagrożenie w muzułmanach, którzy bestialsko mordują chrześcijan w swoich regionach , a którzy zapraszani są z otwartymi ramionami przez postępowe niewierne(idąc za islamem) rządy europejskie. Wolność postępowa na tym polega, że muzułmanin jest wolny i kieruje się on "jedyne" swoją religią, która nawołuje do świętej wojny. Oskarżysz go o narażanie życia- powinieneś się wstydzić, że jesteś katolikiem! Rozsądek i rozum zawsze związany jest z katolikiem, narodowcem, faszystą, pisowcem a nigdy z samym lewakiem. Lewak nie umie podważyć tego faktu.
3. Imigrant ze wschodu: nigdy muzułmanin mimo, że 95% uchodźców to muzułmanie.
4. Gwałt: dobrowolne zaspokojenie popędu seksualnego uchodźcy.
5. 1 000 000 zdrowych, młodych, wyposażonych w drogie telefony imigrantów przybywających po socjal: uchodźcy; biedni ludzie uciekający przed wojną; sami dobrzy ludzie. Katolicy są źli i trzeba ich zastąpić tymi dobrymi.
6. Wartości chrześcijańskie: nieznane dla lewaka, ale wykorzystywane w celu szerzenia polityki wstydu przeciw ludziom sprzeciwiających się polityce postępowców.
7. Muzułmanin: czytelnik Koranu. 5 razy dziennie gdy bolą go nogi, wspólnie z grupką znajomych kładzie się na środku drogi i rozmyśla; nikt nie może mu wtedy przeszkadzać, a już na pewno nie biały przechodzień nieczytający Koranu. Przeszkadzające samochody ozdabia rożnymi napisami, ewentualnie rzuca kamieniami.
8. Chrześcijanie wśród uchodźców: 5% nie-postępowców czyli 5% złych ludzi wśród 95% dobrych. Tych dobrych jest ponad milion.
9. Buntownik: norweski kierowca autobusu, który zamyka drzwi przed mocno podejrzanie wyglądającymi ludźmi, którzy mogliby zrobić krzywdę innym pasażerom.
10. Bohater: Merkel, Schultz,Monika Olejnik,Tomasz Lis, Adaś Michnik. Na pewno nie kierowca autobusu.Czyli ludzie niezłomni w swej bezmyślności i skrajnej głupocie.
11. Nazista: wychowanek Hitlera. Na pewno nie był to Niemiec.
12. Polacy: antysemici, rasiści, faszyści, katolicy. Żeruje się na naszych tragediach narodowych i jeszcze wmawia jakim to ciemnogrodem jesteśmy mimo, że rzadko kiedy mogliśmy czuć się wolni we własnym państwie. Dzięki Niemcom mamy w Polsce niemieckie lobby w postaci Lisa, TVNu, Michnika i całej reszty. Przyjaciele z USA nigdy nie znieśli dla nas wiz; David Cameron oskarżył kiedyś Polaków, że zabierają pracę Brytyjczykom mimo, że ci najciężej pracują a największy socjal pobierają muzułmanie. "Solidarni Przyjaciele", którzy wśród nazistów mają bohaterów narodowych.