Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zna ktoś jakiś dobry Norweski serial ? - Norwegia

Czytali temat:
Kuba Rzetelny Agata Dymna z s K T Marek Troc jola f Monika Chomicka No Name Mateusz Jarzynka (695 niezalogowanych)
1 Post
Mateusz Jarzynka
(Mateusz1998)
Wiking
Cześć, mam do was pytanie czy może ktoś z was zna jakiś dobry norweski serial? Najlepiej z napisami Polskimi ale nie musi być. Chciałbym zacząć oglądać jakiś serial Norweski w formie nauki ale nie mogę nic znaleźć, i najlepiej jeszcze może jakąś stronę byście polecili gdzie można oglądać całe serie za darmo. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Jak na cos stworzone przez norskow to nawet smieszne:

Nils w tym serialu to idealne odzwierciedlenie intelektu typowego norska Henry odzwierciedlenie niezwyklej uczciwosci typowej u norskow A Karl to prezentacja nietypowego norska ktory probuje cos osiagnac lecz norski w jego otoczeniu wplywaja na efekty tych staran
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Kuba Rzetelny
(rzetelnykuba)
Wiking
Ja polecam serial DAG. Jest to jeden z bardziej inteligentnych seriali jakie ogladalem. Pierwsze trzy serie sa na netlfix (lecz nie ma tam polskich napisow).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok