Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Motocyklem na polskich blaszkach po norwegi !!! - Norwegia

4 Posty

(kris180386eł)
Wiking
Czy ustawa mówiaca o tym ze autem na polskich b. mozemy tutaj jezdzic tylko 1 rok dotyczy równiez ww.motocykla ?.. rózne wersje słysze..jedni mówią że toole traktuja to tak samo i nałożą potężną kare inni mówią że własnei motorków sie nie czapiaja i ze chodzi tylko o auta! czy ktos ma z tym jakies doswiadczenie ewentualne przypadki kontroli . mozna pisac na priv. dzięki .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
kris180386eł napisał:
Czy ustawa mówiaca o tym ze autem na polskich b. mozemy tutaj jezdzic tylko 1 rok dotyczy równiez ww.motocykla ?.. rózne wersje słysze..jedni mówią że toole traktuja to tak samo i nałożą potężną kare inni mówią że własnei motorków sie nie czapiaja i ze chodzi tylko o auta! czy ktos ma z tym jakies doswiadczenie ewentualne przypadki kontroli . mozna pisac na priv. dzięki .
motor czy auto na pl blachach traktowane jest tak samo. Możesz jeździć 1rok. Z tym że wielu podejmuje to ryzyko i śmigają dalej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...najbardziej

cieci sa na kawasaki

w kolorze ' bring.no'...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(kris180386eł)
Wiking
jak to dobrze że mam czerwonego komarka..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(rajan74)
Wiking
Elo! Też mam taką zajawkę, żeby pośmigać polskim motocyklem tutaj. Od jakiegoś czasu szukam tematu na forum i w końcu jest ktoś, kto ma podobnie. Fajnie. Nie mam pewności, ale tak jak pisał ktoś wczesniej motocykle tak jak samochody....... Trzeba płacić cło. Musimy próbować na polskich. Jest ryzyko, jest zabawa. PZDR!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Nick1
(Nick1)
Wiking
Witam kolegów,nie do końca macie rację,można jeżdzic na polskich blachach,ale jest,,ale,,.Tylko od pierwszej soboty maja do konca września-taki sezon motocyklowy,to raz.Jak toole złapią przed lub po tym terminie to wiadomo-cło.Jeśli ktoś jest żonaty i jego ,,połowica,,jest w PL-u może w sezonie jezdzić,jeśli jest tutaj-cło,jeśli nie masz norweskiego samochodu tylko motocykl na naszych blachach-cło.Wiem to od celnika który wyhaczył mnie na granicy w Svinesundzie,no niestety miałem do wyboru-zostawić kochankę na parkingu albo zapłacic cło,no i jeśli jesteś,,singlem,,-cło.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
baltazar1
(baltazar1)
Wiking
Witam. Napisales ze jesli nie masz samochodu na norweskich blachach to clo. A co w przypadku jesli masz? I moze wiesz jak wyglada sytuacja jak moto jest zarejestrowane na np. brata w PL? Ps sorki za brak polskich znakow Norweska klawiatura i pisalem na szybko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
109 Postów
Jan Henryk Wachala
(JanHenryk)
Początkujący
Czyli ze tak .Przyjezdzasz do Norwegii placisz clo. Dostajesz norweskie tablice jezdzisz 2 3 miesiace i wracasz do Polski .No ale motor już ma norweskie tablice -więc znowu clo bo pojazd jest z poza Unii. Tym razem w Polsce.
Coś mi tu nie pasuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok