Witam. będe niebawem leciał do Warszawy i mam pytanie czy ktoś się orientuje, czy można tam gdzieś wynająć samochód? Potrzebuję go na 3 doby. Nieduży, zwykły do przemieszczania się po mieście - ile to może kosztować?
10 Lat, 9 Miesięcy temu
1 NOK
Poszukujemy pracowników rozbiórkowych do projektu w Skien.