Witam. będe niebawem leciał do Warszawy i mam pytanie czy ktoś się orientuje, czy można tam gdzieś wynająć samochód? Potrzebuję go na 3 doby. Nieduży, zwykły do przemieszczania się po mieście - ile to może kosztować?
10 Lat, 9 Miesięcy temu
1 NOK
Rekrutujemy natychmiast — nie zwlekaj! Prowadzimy rozmowy kwalifikacyjne na bieżąco i zatrudniamy od razu po ich zakończeniu. Im szybciej się zgłosisz, tym lepiej — miejsca są ograniczone! Kim jesteśmy? Consolvo AS to norweska firma z silną kulturą opartą na szacunku, różnorodności i wspólnym celu. Oferujemy stabilne zatrudnienie, dobre ubezpieczenia oraz atrakcyjny system emerytalny. Wierzymy, że różne doświadczenia i perspektywy czynią nas mocniejszymi — nie ważne ...