Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Angielskie CPS kierowcy w Norwegii ??? - Norwegia

Czytali temat:
Rafal_ R6 Jon Doe Tomek Szy Kuba Niewiarowski GRZEGORZ SOBÓR P. H. Dariusz Mach UsAtek sand vinik TomekEZD Hanna33 John Born (1817 niezalogowanych)
8 Postów
UsAtek
(UsAtek)
Wiking
Witam Serdecznie
Pytanie kieruje głównie do kierowców ciężarówek
Czy orjentuje sie ktoś na temat Angielskiego swiadectwa kwalifikacji czyli w skrócie CPS w Norwegi ??? Chodzi o to czy jest chonorowane przez pracodawców i firmy ?
Pozdrawiam i życzę szerokości !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
UsAtek
(UsAtek)
Wiking
UsAtek napisał:
[quote]Witam Serdecznie
Pytanie kieruje głównie do kierowców ciężarówek
Czy orjentuje sie ktoś na temat Angielskiego swiadectwa kwalifikacji czyli w skrócie CPS w Norwegi ??? Chodzi o to czy jest chonorowane przez pracodawców i firmy ?
Pozdrawiam i życzę szerokości !!!
UsAtek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
statensvegvesen.no poszukaj sobie maila i napisz tam a na pewno się dowiesz bez gdybania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
UsAtek
(UsAtek)
Wiking
Ok napewno sprawdzę ...dziekuje za podpowiedź
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GRZEGORZ SOBÓR
(omegags)
Początkujący
Ten wpis to to samo co kod 95?,jeżeli tak i jest wpisany do prawa jazdy to jest uznawany
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
UsAtek
(UsAtek)
Wiking
Witam...no tak .......to niby to samo....ale np. W Polsce nie jest chonorowane CPS Angielskie ...i z tąd moje pytanie .....wiec..... czy jest Pan pewien ze w Norwegii ono jest uznawane ??? Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GRZEGORZ SOBÓR
(omegags)
Początkujący
Syn pracuje jako kierowca zawodowy treilera i ma wbity w dowód kod 95 i jest on akceptowany bez problemu do dnia jego ważności potem już jako kierowca i posiadacz stałego numeru i meldunku musi robić przedłużenie kwalifikacji w NO
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GRZEGORZ SOBÓR
(omegags)
Początkujący
Jeszcze raz ja bo nie wiem co to jest ten skrót ale w piątek będę na spotkaniu gdzie mój kuzyn też będzie a on właśnie pracuje w UK jako kierowca więc będę miał więcej info na ten temat
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Tomek Szy
(tom788)
Wiking
a ja se nie mam swiadectwa zadnego polskie na c i smigam po całej No i wszystko jest ok ....................
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
tom788 napisał:
a ja se nie mam swiadectwa zadnego polskie na c i smigam po całej No i wszystko jest ok ....................

tak trzymać. szerokości!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok