Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
możesz łowić w zasadzie wszędzie sobie rybki na wędkę za darmo , na morzu , oraz na fiordach , a także na rzekach pod warunkiem że najpierw zapytasz kogoś kto mieszka blisko rzeki czy można , a dla miejsc specjalnych oczywiście na rzekach ktoś może od ciebie wymagać kupna karty np. na jeden dzień kosztuje ona w granicach 200-250 nok , i to też zależy od miejsca- jeżeli chcesz łowić naprawdę ,,grube ryby,, no nie wiem 8-10 kg łosoś to łowienie w takim miejscu kosztuje od 1000 w górę za dzień -- np. w okolicy Alta jest miejsce bardzo bogate w łososia gdzie za dzień płaci się od razu 5000 nok , ale co tam pieniądze -- rozmawiałem z Norwegiem to powiedział mi że odkłada na wyjazd na Alaskę żeby sobie połowić łososia --- dla chcącego nic trudnego tylko kaska , mówisz i masz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
wojciech kaczorowski
(Wojciech11)
Wiking
witam czy wie ktos gdzie kupie karte za rzeke figgjo mam pod domem wielkie ryby a nie moge ich lapac jesli ktos sie orietuje gdzie kupie pozwolenie to prosze o odp pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Wojicieh napisał:
witam czy wie ktos gdzie kupie karte za rzeke figgjo mam pod domem wielkie ryby a nie moge ich lapac jesli ktos sie orietuje gdzie kupie pozwolenie to prosze o odp pozdrawiam

www.figgjolaks.no/FaktaomFiggjoFiskekort.aspx
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok