Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Mamy z dziećmi zapraszam :) - Norwegia

Czytali temat:
(282 niezalogowanych)
3 Posty
ツMatki Polkiツ
(Matki Polki)
Wiking
Witam


Mój post kierowany jest głównie do Mam . Jeśli szukacie koleżanek na wspólne spacerki z dziećmi to zapraszam do odwiedzenia mojego profilku na naszej klasie i do dołączenia do znajomych. Znajdziecie ten profil ツMatki Polki ツwyszukiwarce pod taką samą nazwą co jestem tutaj . Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
spokojnie Gabriel tu njie polska
ona tylko szuka pollskojezycxnych rodzicow nopiekunow dzieci





A DZIECI SA NIEWINNE zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz


JA DO Ciebie nic nie mam , ale moze czasem w niedziele wyskocz na plac zabawach dla dzieci i popatrz na male norki
i kobvitki tez sa niczego sobie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
gabriel napisał:
Matki Polki napisał:Witam
Mój post kierowany jest głównie do Mam . Jeśli szukacie koleżanek na wspólne spacerki z dziećmi to zapraszam do odwiedzenia mojego profilku na naszej klasie i do dołączenia do znajomych. Znajdziecie ten profil ツMatki Polki ツwyszukiwarce pod taką samą nazwą co jestem tutaj . Pozdrawiam

Tu na terenie Norge ...i na TYM FORUM..
TAKI ZWROT jakiego użyłaś .... MATKI POLKI...to nic innego jak SZOWINISTYCZNA ...nadinterpretacja ponadnarodowego ...politycznego ...macierzyństwa...
A TO JEST BARDZO NIEBEZPIECZNE ...


twojej ironii, sarkazmu może ta "matka polka" nie zrozumieć więc może więcej luzu i mniej fioletu
Nie pomogą i doktoraty kiedy człowiek chamowaty!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów
Zimny Dran
(ZimnyDran1)
Stały Bywalec
gabriel Ciebie to już całkiem poje.ało!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
107 Postów
Kasia kkkkk
(Kosacha)
Początkujący
Gabriel czytajac Towje wypowiedzi stwierdzam ze masz jakas depreche, zapewne nie masz przyjaciol ktorzy wytrzymali by z Toba przez dluzszy okres czasu...
Wez sobie ulzyj chlopie a potem wejdz na forum raz jeszcze z bardziej pozytywnym nastawieniem...

pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok