Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

JA stawiam na nowego PREZYDENTA,macie swoich szał KNDYDATÓW? - Norwegia

Czytali temat:
27 Postów

(KrissLE)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Jakoś nie wierze w uczciwość wyborów. Pewnie znów wygra wujek bigos.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Tanie CHRUPANIE
(KiwiREMA1000)
Wiking
Kukiz,Buntownik,dobrze mówi,może faktycznie rysę zrobi w tym burdelu zwanym Sejmem,może akurat ten rocznik coś zdziała,no ktoś,jakoś musi zacząć ROZPIER#ALAĆ ten system,bo dalej będziemy ZAPIER#ALAĆ w obcych krajach,patrzę na zdjęcia Eweliny Fajkowskiej która cyka zdjęcia z naszym Godłem na MN i łezka się kręci,że 15 lat człowiek za granicą bo w Pl nie jest wstanie związać końca z końcem,a w obcym kraju świetnie sobie radzi,w drugim oku to przykrość BO NIE TRZYMAMY SIĘ RAZEM!!! Jeden drugiemu oko wydziobie,bo mu lepiej,tak szczerze mówiąc,MY POLACY ponad 2 000 000 za granicą,dla nas to jeden góóóra trzy dni i Sejm w cegiełki po Całym Świecie rozwiany...ale ktoś musi jebn#ć w stół,mam nadzieję że to będzie PAWEŁ...takie tam moje...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
To o 15 lat za duzo jestes za granica,zadne kukizy,potomkowie arystokracji jak braun wariat ktory oprocz wolnego rynku chce chrystusa intronizowac na krola,normalnie powrot do sredniowiecza...wkrotce zostanie wybrany kolejny smutny prezydent tego smutnego juz kraju,a 11 maja i tak o 6.00 obudzi kazdego budzik by isc do pracy..odnosnie prezydentury to kukiziu czy jkm nawet zostajac prezydentem w dzialaniach polityki zagranicznej musi dzialac z premierem (czyli z PO ich dawnymi przyjaciolmi,kukiziu sam do niedawna gral na ich wiecach,a jkm wyszkolil pasozytow wolnorynkowcow jak chociazby Pitera) i szefem dyplomacji,prezydent moze powolac KRRiT,a nie obnizac podatki.Takze 11 maja obojetnie kto wygra pokaze Wam tylek i powie teraz to mozecie mnie cmoknac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
132 Posty

(crow)
Stały Bywalec
Ja tez syawiam na nowego. I bedzie nim Komorowski ! Mam nadzieje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
132 Posty

(crow)
Stały Bywalec
mialo byc"stawiam"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Tanie CHRUPANIE
(KiwiREMA1000)
Wiking
WilhelmTell82 napisał:
To o 15 lat za duzo jestes za granica,zadne kukizy,potomkowie arystokracji jak braun wariat ktory oprocz wolnego rynku chce chrystusa intronizowac na krola,normalnie powrot do sredniowiecza...wkrotce zostanie wybrany kolejny smutny prezydent tego smutnego juz kraju,a 11 maja i tak o 6.00 obudzi kazdego budzik by isc do pracy..odnosnie prezydentury to kukiziu czy jkm nawet zostajac prezydentem w dzialaniach polityki zagranicznej musi dzialac z premierem (czyli z PO ich dawnymi przyjaciolmi,kukiziu sam do niedawna gral na ich wiecach,a jkm wyszkolil pasozytow wolnorynkowcow jak chociazby Pitera) i szefem dyplomacji,prezydent moze powolac KRRiT,a nie obnizac podatki.Takze 11 maja obojetnie kto wygra pokaze Wam tylek i powie teraz to mozecie mnie cmoknac

....i czar prysł ...a już się rozkręciłem,bigos zrobiłem,flacha jest...a tu ch...j dalej cysterną po tym Skandynawskim padole latać...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Tanie CHRUPANIE
(KiwiREMA1000)
Wiking
crow napisał:
Ja tez syawiam na nowego. I bedzie nim Komorowski ! Mam nadzieje.

Teee.. MUĆKA,daj se siana ;-D
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
1. "W wyborach prezydenckich w 2005 znalazł się w honorowym komitecie poparcia Donalda Tuska[14]. W latach 2006–2007 wspierał kampanię samorządową Hanny Gronkiewicz-Waltz i parlamentarną Platformy Obywatelskiej[15]. W wyborach prezydenckich w 2010 opowiedział się za kandydaturą Marka Jurka" (?)
2. Lata 80-te "To wtedy, podczas studenckich strajków, poznał dzisiejszego ministra spraw zagranicznych Grzegorza Schetynę. Polubili się." (!!!)
3. Ostatnio występ o tzw. powiatowego w tvn , pada deklaracja tzw. powiatowego ,że będzie na niego tzn. Kukiza głosował (???!!!)
4. Obalę SYSTEM - Kukiz , wprowadzę JOW-y (K)------- Obaliłem komunę, aferzystów i złodziei puszczę w skarpetkach -(LW)
Jakieś wątpliwości dot. tego showmana ? Czy to nie palikot -bis ?
Ściema , moi drodzy . Szkoda głosu , który przekaże ......... dla dr Dudy czy kol. mgr Schetyny ?

Kukiz to facet sterowany przez SITWĘ i szkoda tylko że się Polacy dają nabierać na taką lipę podstawioną przez SITWĘ , która rządzi Polską . Tak jak kiedyś Gierdych , Palikot i inni , ktorzy mieli za zadanie odebrać głosy kandydatom niewygodnym dla SITWY a SITWA to PO-PSL-SLD-PALIKOCIARNIA - WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI -PKW - TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY .To wlaśnie oni zabijają Polaków , Polskę i mordują przyszłość naszych dzieci . Kukiz im w tym pomaga . Prawdopodobnie Pan Duda wygrałby w pierwszej turze żeby nie Kukiz, Braun . Właśnie o to SITWIE chodzi .

diabeł przebrał się w ornat i ogonem na msze dzwoni. Kukiz to koń trojański układu III RP, takie zabezpieczenie na wszelki wypadek, to drugi "Andrzejek spod krzyża". Jak ten "wróg" systemu w ogóle może się zastanawiać nad oddaniem głosów Dudzie czy żyrandolowi systemu ? to tak jakby antyfaszysta w latach 30, w Niemczech, zastanawiał się nad poparciem Hitlera
Kukiz to "ich" człowiek, ściema, a jaki to antysystemowiec świadczy ilość jego zaproszeń do tefauenów itp., poprzeklina trochę, popsioczy na PO, szmaciarz Wojewódzki go pogłaszcze, a wszystko żeby się uwiarygodnić. Nie pierwszy to dla "nich" taki eksperyment

stara zasada naszych odwiecznych wrogów to "podziel głosy polaków i rządź" divide et impera tak też wpłynie na wynik wyborów rozbicie głosów na Kukiza, Mikke, Kowalskiego, Ogórek i Sznurek ect. Tuż przed wyborami w Polsce pojawiają się nieznani bliżej nikomu cudotwórcy którzy obiecują oczyszczenie szamba, oraz wszystko wszystkim...ich główną zaletą jest to że wynikiem nie mogą nawet zbliżyć się do wyniku udającego demokratę dyktatora Komoruskiego, ale ich rola polega na ugraniu niewielkiego PO_parcia które w rozbiciu na 10-ciu podstawionych słupów obniży wynik jedynego realnego wroga PIS-u i kandydata Andrzeja Dudy, którego boją się tak samo jak rozliczenia wykonanego przez siebie zamachu stanu...zrobią więc wszystko włącznie z zabiciem każdego który im stanie na drodze... fałszowanie wyborów dla nich to bułka z masłem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok