Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Robek 10 (1232 niezalogowanych)
11 Postów
Paolo OLN
(PaoloOLN)
Wiking
do maciejko

Po pierwsze wabi się pies, chamie ze wsi.
Po drugie nie oglądam telewizji bo zostawiam to ludziom bez wyobraźni, takim jak ty.
Po trzecie w przeciwieństwie do ciebie nie zamierzam spędzać całego życia na emigracji bo w planach mam powrót do ojczyzny.Pobyt w Norwegii jest dla mnie środkiem nie celem, ale nawet nie zamierzam tobie tego tłumaczyć bo jesteś tak tępy, że i tak nie zrozumiesz.
Pewnie nawet nie znasz historii własnego kraju skoro nie interesuje cię jego obecna sytuacja.Założę się, że jesteś jednym z tych ograniczonych durni bez ambicji, których jedyną rozrywką jest alkoholizowanie się po pracy i wylewanie swoich żali w internecie.
Jedyną pozytywną rzeczą na twój temat, którą mogę powiedzieć jest to, że swoim wyjazdem z Polski, nieświadomie robisz wielką przysługę zarówno mi jak i reszcie naszych rodaków.Dzięki temu spada liczba frajerów i niedouczonych durni, a nasz kraj staje się lepszy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
Po pierwsze wabi się pies, chamie ze wsi.
Po drugie nie oglądam telewizji bo zostawiam to ludziom bez wyobraźni, takim jak ty.
Po trzecie w przeciwieństwie do ciebie nie zamierzam spędzać całego życia na emigracji bo w planach mam powrót do ojczyzny.Pobyt w Norwegii jest dla mnie środkiem nie celem, ale nawet nie zamierzam tobie tego tłumaczyć bo jesteś tak tępy, że i tak nie zrozumiesz.
Pewnie nawet nie znasz historii własnego kraju skoro nie interesuje cię jego obecna sytuacja.Założę się, że jesteś jednym z tych ograniczonych durni bez ambicji, których jedyną rozrywką jest alkoholizowanie się po pracy i wylewanie swoich żali w internecie.
Jedyną pozytywną rzeczą na twój temat, którą mogę powiedzieć jest to, że swoim wyjazdem z Polski, nieświadomie robisz wielką przysługę zarówno mi jak i reszcie naszych rodaków.Dzięki temu spada liczba frajerów i niedouczonych durni, a nasz kraj staje się lepszy.

no i to jest zdrowe podejscie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
Lepiej bedzie Paulo..Paolo czy jak sie wabisz jak wybierzesz sie gdzies do lasu powalić głową w drzewo żeby wybili Ci ten cały komunistyczny przesył interesowania sie polityka na którą i tak nie masz żadnego wpływu nowo forumowy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok