Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

przyjazd żony - Norwegia

Czytali temat:
Mar Kwi slawek rak Monika Ciupa (1058 niezalogowanych)
7 Postów
slawek rak
(slawek212)
Wiking
Witam. Mam wiele pytań i proszę o pomoc... Mieszkam w Norwegii mam stałą prace i chcę ściągnąć tu swoją żonę i tu moje pytanie co dalej jak załatwić jej pozwolenie na poby? coś tam wiem ale za mało wiem ze musimy zarejestrować się na UDI przez internet ale to na moje dane czy na żony? jakich dokumentów potrzebujemy ?czy żona musi mieć paszport czy dowód wystarczy? czy akt ślubu ma być zupełny czy może byc skrócony? przepraszam za banalne pytania i proszę o pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
paszport +akt na druku unijnym
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Tak jak napisał przedmówca, akt małżeństwa na druku unijnym oraz dokument tożsamości małżonki.

Dodatkowo Pan zabiera swoją rejestrację pobytu oraz umowę o pracę.

Niestety zdarzają się przypadki, kiedy urząd życzy sobie dodatkowej dokumentacji, np. odcinków z pensji lub umowy najmu.

Małżonka wypełnia w swoim imieniu rejestrację na portalu UDI.

Więcej informacji: www.multinor.no/kontakt
Zgłoś wpis
25 Postów
Ewa Mirko
(S.M)
Wiking
Hej, faktycznie potrzebne są odcinki z trzech ostatnich wypłat, umowa najmu lub własności,umowa o prace, pozwolenie na pobyt, unijny akt ślubu oraz dokument żony lepiej mieć wszystko, w razie czego na kolejny termin w UDI czeka się różnie. Aaaaa i wniosek, dostępny na miejscu. Rejestracja przez internet, bez tego niema po co jechać. powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
slawek rak
(slawek212)
Wiking
bardzo dziękuję wszystkim za pomoc!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
slawek rak
(slawek212)
Wiking
jeszcze mam jedno pytanie czy to ma być odpis skrócony akt małżeństwa czy zupełny ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok