Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

kredyt - Norwegia

Czytali temat:
Marta F magda gruza (1009 niezalogowanych)
1 Post
Wiking
Witam mam do Was pytanie może ktoś mi pomoże. Mam w planach zaciągnąć kredyt w Polsce, ale czy jest to możliwe gdy pracuje w Norwegii? muszę dostarczyć jakieś papiery czy coś że pracuję tam? potrzebuję małego zastrzykuj gotówki dlatego pomyślałem o kredycie - niestety rodzina mi nie pomoże finansowo.. czy taka opcja wzięcia kredytu w Polsce w moim przypadku wypali?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Kredytu na mieszkanie nie dostaniesz, ale nie wiem jak jest z konsupcyjnym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
anna klimczewska
(andzia70)
Wiking
Powinienes dostac bez problemu ,musisz miec zarobki z 3 miesiecy potwierdzone notarialnie i umowe o prace. Ja bym jeszcze do banku zadzwonila w Pl dla pewnosci .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów

(prestissio)
Nowicjusz
Karol.Ky napisał:
Kredytu na mieszkanie nie dostaniesz, ale nie wiem jak jest z konsupcyjnym.

Dlaczego nie? Przekonanie bez sprawdzenia dostepnych zrodel?

www.hiponet.pl/analizy-i-komentarze/kred...w-pekao,513,376.html

A konsumpcyjny powinien dostac dzieki historii wplywow na konto o ile takowe posiadal, choc sadze, ze o wiele szybciej uzyska pomoc we wlasnym banku w kraju. Pierwszy krok to wykrecic numer.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Moj blad, dostanie na mieszkanie, ale na takich warunkach, ze szkoda zachodu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów

(prestissio)
Nowicjusz
Karol.Ky napisał:
Moj blad, dostanie na mieszkanie, ale na takich warunkach, ze szkoda zachodu...

Warunki sa ok, potrzeba tylko 30 lub 40% wkladu wlasnego. W Warszawie chata za 400k ( solidne mieszkanko) to jakies 120k wkladu wlasnego i rata w okolicy 2000 - 2400 pln na 15 lat.

Choc mysle, ze autorowi chodzi o kilkadziesiat tys pln na dlugi lub car a takie kredyty dopiero maja nieciekawe warunki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
prestissio napisał:
Karol.Ky napisał:
Moj blad, dostanie na mieszkanie, ale na takich warunkach, ze szkoda zachodu...

Warunki sa ok, potrzeba tylko 30 lub 40% wkladu wlasnego. W Warszawie chata za 400k ( solidne mieszkanko) to jakies 120k wkladu wlasnego i rata w okolicy 2000 - 2400 pln na 15 lat.

Choc mysle, ze autorowi chodzi o kilkadziesiat tys pln na dlugi lub car a takie kredyty dopiero maja nieciekawe warunki.


Trzeba meic wklad walsny, ale przykladowo tesciom zaspiewali takie oprocentowanie, ze okazlo sie to nieoplacalne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
anna klimczewska
(andzia70)
Wiking
Powinienes dostac bez problemu ,musisz miec zarobki z 3 miesiecy potwierdzone notarialnie i umowe o prace. Ja bym jeszcze do banku zadzwonila w Pl dla pewnosci .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów

(prestissio)
Nowicjusz
stmk napisał:
Najlepiej samodzielnie nazbierać wymaganą kwotę i kupić za gotówkę. No chyba, że to ma być jakiś drogi apartamentowiec typu penthouse

Generalnie jest to indywidualna sprawa. Najlepiej więc zapytać na tym forum http://www.forum-kredytowe.pl/f125/

Bez wkładu własnego raczej nie dasz rady.


Uzbierac i kupic za gotowke? Moze dojsc do sytuacji, ze co roku gdy juz prawie masz cala kwote ceny mieszkan wzrosna i nigdy nie uzbierasz na czas. Po to wymyslono kredyty.

Fakt, ze 3,9% marzy, ktora moze wzrosnac o 2% jezeli nie zakupisz ubezpieczenia i kart kred w tym banku to zdzierstwo, ale jak ktos musi kupic to jednak jest jedyna mozliwosc zarabiajac w NOK.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok