Czy wiecie może czy gdzieś w Norwegii można odbyć kursy/szkolenia po polsku? M.in. chodzi mi o kurs AutoCAD, jak na razie natknęłam się na jeden po angielsku..
11 Lat, 4 Miesięcy temu
1 NOK
Czy wiesz, że osoby, które wynajmują mieszkanie w Norwegii też powinny je ubezpieczyć? Właściciel mieszkania ubezpiecza tylko budynek, ale wartościowe przedmioty powinieneś ubezpieczyć we własnym zakresie! Telewizor, kamera, aparat fotograficzny, biżuteria, komputer czy tablet - ubezpieczenie takich przedmiotów na wypadek kradzieży czy zniszczenia należy do obowiązku osoby wynajmującej. Kliknij tutaj i dowiedz się ile będzie kosztować ubezpieczenie Twojego majątku. Masz pytanie? Zadzwoń: + 47 21 956 392