Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

szprzedam lub zamienie opel calibra - Norwegia

Czytali temat:
(889 niezalogowanych)
3 Posty
Arek Mankowski
(arecki28)
Wiking
Witam mam do sprzedania Calibre 2.0i 16V 150km 1991 rok produkcji na norweskich papierach dopiero co przeszla EU kontrol wszystko stan techniczny naprawde swietny jak na swoj wiek zero stukow pukow swietnie trzyma sie drogi moge tez zamienic sie na cos na polskich papierach w rownie dobrym stanie. Powod sprzedazy jest taki ze poprostu wyjerzdzam do polski i nie oplaca mi sie tam auta przerejestrowac. zdjecia moge wyslac na e maila dla zainteresowanych. Moj nr tel 46270338
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
możesz nie przerejestrowywać tylko jeździć na norweskich tylko.... musisz mieć OC opłacone tu w NO
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Arek Mankowski
(arecki28)
Wiking
i ile mozna tak pojezdzic w PL na norweskich papierach??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
tak długo jak masz opłacane OC w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Jasne Kami a ja sobie kupie autko na Bermudach i oplace oc!!!! A jeszcze lepiej w Pernambuko!!!! Kamyk poczytaj to juz tutaj bylo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
PIOTR MARCINKOWSKI
(PETER34)
Nowicjusz
,,,hej,,,a ja mam calibrę,,,ale na polskich tablicach,,,moze chcesz się zamienic,,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
krolestwo za konia napisał:
Jasne Kami a ja sobie kupie autko na Bermudach i oplace oc!!!! A jeszcze lepiej w Pernambuko!!!! Kamyk poczytaj to juz tutaj bylo.

Fazulku ale tu chodzi jakby to ujac 'w droga stronę' koleś chce jeździć swoim autem na norweskich numerach w pl Wiec od 2004 roku można tylko jak pisałam musisz mieć tylko ważne OC opłacone w państwie z którego są rejestracje i posiadać dowód rejestracyjny

motoryzacja.interia.pl/wiadomosci-dnia/n...o-nie-problem,561036
motoryzacja.interia.pl/wiadomosci-dnia/n...blice-legalne,579310
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Arek Mankowski
(arecki28)
Wiking
Auto poszlo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
gratulacje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok