Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Rafał Gadomski mariola kubaszewska Sandra Larsen Jolanta Gmurczyk Zołądkiewicz Mike Grzesik Ewelina Z-a Jędrzej M Aleksander Zdunek Nikodem NO XXX11 iksowski Damian windsurfing Lukasz Zaczkiewicz Mariusz Tabian MBMN (7677 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
cysiek2 napisał:
ysio i Sentex: pomimo, ze sie roznimy w pogladach, to stoicie tam gdzie stoicie i szacunek za upartosc! Cysia prawie juz kocham miloscia niepierwsza, ale i nie ostatnia. Buzia dla ciebie chlopie!

a co ja dziwka do calowania ?

a jak cie marszalek Pilsudski by nazwal?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Brajan Cebula
(JanuszKielbasa)
Wiking
Ja już zmieniłem dwa razy z Kutaskys na Dupopopulus a rodowe to Fritzl.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
193 Posty
Ewa Adam
(MalaCzarnaEwa)
Stały Bywalec
www.vg.no/nyheter/innenriks/arbeidsliv/s...faa-jobb/a/23350392/

Fajny artykul, ale fajniejsze komentarze Norwegow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
Otoz to!!!!!

Ci ktorzy uczyli sie jezyka norweskiego powinni to wiedziec z podrecznikow..... w ktorych sa rozdzialy poswiecone rownouprawnieniu z historiami gosci ktorzy wysylali CV z podstawianymi nazwiskami i wtedy dostawali odpowiedz...

...Taka prawda....tylko ze wtedy stajesz sie "polonorkiem" czy czyms w tym stylu no i banda chloloty polskiej (patriotow narodowcow masochistow co kochaja swoj kraj mieszkajac za granica ) Cie za to zlinczuje i opluje na ulicy za to ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
polonorkiem nie zostaje sie za zmiane nazwiska , znajomosc norweskiego i posylanie dzieci do szkoly
tylko za opluwanie wszystkiegi co polskie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
cysiek2 napisał:
polonorkiem nie zostaje sie za zmiane nazwiska , znajomosc norweskiego i posylanie dzieci do szkoly
tylko za opluwanie wszystkiegi co polskie


....ok?? To zatem jak nazwac tych co opluwaja wszytko co norweskie a mimo tego tu siedza...?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
No brawo dla pana. Jak czytam twoje posty to sie zastanawiam w jakich tarapatach bylby Chuck Norris spotykajac na swojej drodze sentexa...

Ciekaw jestem gdzie zatem wyjedziesz skoro w PL zle w Norge zle... gdzie bedzie komukolwiek lepiej, czy to nie tak jest czasem ze wszedzie dobrze gdzie nas nie ma?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów

(AgnieszkaJa)
Nowicjusz
Ronn napisał:
No brawo dla pana. Jak czytam twoje posty to sie zastanawiam w jakich tarapatach bylby Chuck Norris spotykajac na swojej drodze sentexa...

Ciekaw jestem gdzie zatem wyjedziesz skoro w PL zle w Norge zle... gdzie bedzie komukolwiek lepiej, czy to nie tak jest czasem ze wszedzie dobrze gdzie nas nie ma?



Moze Eldorado?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów
Jerzy Świerzykał
(Fredzio)
Stały Bywalec
AgnieszkaJa napisał:
Ronn napisał:
No brawo dla pana. Jak czytam twoje posty to sie zastanawiam w jakich tarapatach bylby Chuck Norris spotykajac na swojej drodze sentexa...

Ciekaw jestem gdzie zatem wyjedziesz skoro w PL zle w Norge zle... gdzie bedzie komukolwiek lepiej, czy to nie tak jest czasem ze wszedzie dobrze gdzie nas nie ma?



Moze Eldorado?
Już zajęte. Ja mieszkam w Eldorado i nikogo nie wpuszczam. Sio!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów
kat ko
(dioniza01)
Nowicjusz
Niestety też spotkałam się z taką opinią.Moja najbliższa przyjaciółka stwierdziła,że gdyby zmieniła sobie imię z Agnieszka na Agnes,zmieniła nazwisko na norweskie i zmieniła obywatelstwo to miała by lepszą pracę,lepsze zarobki i inaczej traktowali by ją w urzędach i bankach. Trochę Norwegia bije ludziom na mózg.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok