Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

GOŁE TORSIKI - Norwegia

Czytali temat:
(811 niezalogowanych)
3 Posty
Joanna Kwiatkowska
(Kwiatek)
Wiking
Witam.
Przebywam od niedawna w Oslo mieszkam u siostry nazywam się Joanna jestem instruktorką fitness od 6 lat.Wiadomość jest skierowana do ludzi ,,gołe torsiki,,.CHŁOPCY troszkę samokrytyki nie macie nic do pokazania napinacie się jak ,,sr....y kot na pustyni,,wasze mniemanie o sobie jest troszeczkę za duże.Przeglądając fajne zdjęcia można napotkać wasze nic nie przedstawiające zdjęcie ,może myślicie że jesteście tacy piękni niczym APOLLO .Tak przy okazji on pokazywał się w całej okazałości,może i wy tak zrobicie <chyba że nie macie co pokazać>.Może ktoś mi wytłumaczy do kogo są skierowane fotki ,,gołe torsiki,,. Chyba że chcecie zainteresować nas swoim ,,ciałem,,nie tędy droga panowie troszkę inteligencji ,a na początek popracujcie nad swoim ciałem zanim je znowu wystawicie na pokaz .LUDZIE po to są koszulki aby zakrywały niedoskonałości waszego ciała,nie każdy lubi zdeformowane ciało brak proporcjonalności w niektórych przypadkach .Sami zobaczcie na zdjęcia przykład,, ładna dziewczyna,przystojny chłopak, dzieci no i WY ,,.Goła klata robi wrażenie jeśli jesteś oparty o łopatę albo o samochód .Te zdjęcia ludzie oglądają troszkę kultury .KWIATEK
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(niunka28)
Wiking
Hej Joanno....ale mnie rozbawiłaś tym co napisałas,bardzo śmieszne,,, po co oglądasz ;;gołe torsiki'' jak Ci sie nie podobaja.....są gorsze rzeczy i nikt sie tym nie przejmuje...-((((((((((((pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów
@ @
(majoliwit)
Początkujący
hi,hi,hi dobre, trochę prawdy w tym jest, ale zawsze jest wyjście - można niepatrzeć, ja tak robie bo naprawde niejednokrotnie można się zniesmaczyć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
PNF PNF
(PNF)
Wiking
a stopy tysz ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów
@ @
(majoliwit)
Początkujący
o stopki całkiem, calkiem lepsze od niektorych torsików.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok