Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Ebola w Oslo - Norwegia

Czytali temat:
(888 niezalogowanych)
281 Postów

(grzes333)
Stały Bywalec
Kolejny przypadek Eboli w Europie. Zarażona Norweżka trafiła do szpitala w Oslo
wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Kolejny-...40251,wiadomosc.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Niby gdzie miala trafic Norwezka, ktora ryzykowala zycie i zdrowie? Moze Ty sie zglosisz na ochotnika i bedziesz pracowal na terenach ogarnietych Ebola ?
Zobaczysz jaki to miod...A jak sie nie daj boze zarazisz, to zostawia cie tam na pastwe losu i bedzie git
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Wtedy Norwegia zajma sie Polacy i zrobia z niej raj, czyli druga Polske
Szkoda tylko, ze to pojdzie na marne, bo beda musieli gdzies wyjechac za praca i godnym zyciem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
281 Postów

(grzes333)
Stały Bywalec
najpopularniejsze imie w Oslo to Mohamed
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
281 Postów

(grzes333)
Stały Bywalec
Największe hiszpańskie dzienniki na pierwszych stronach cytują we wtorek opinie pracowników służby zdrowia, zbulwersowanych przypadkiem pielęgniarki zarażonej wirusem ebola podczas pracy w madryckim szpitalu Carlosa III. Kobieta opiekowała się cierpiącym na ebolę hiszpańskim duchownym Manuelem Garcia Viejo, który po zarażeniu w Sierra Leone został przewieziony na leczenie do Madrytu. Mężczyzna zmarł 26 września.

Czytaj więcej na fakty.interia.pl/raport-epidemia-eboli/a...;utm_campaign=chrome
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
grzes333 napisał:
najpopularniejsze imie w Oslo to Mohamed

Ci przynajmniej nadaja dzieciom rodzime imiona, nie tak jak Polacy, ktorzy sie wstydza i nazywaja syna np. Alan
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
281 Postów

(grzes333)
Stały Bywalec
Afrykańczycy wiedzą że ebola i AIDS to broń biologiczna
Naukowcy twierdzą, że śmiertelne choroby takie jak ebola i AIDS są bronią biologiczną testowaną na Afrykańczykach. Inne raporty powiązały wybuch wirusa eboli z próbą redukcji populacji Afryki. Liberia okazuje się być najszybciej rosnąca populacją na kontynencie.
Naukowiec w największym liberyjskim dzienniku: Ebola i AIDS wyprodukowane przez zachodnie firmy farmaceutyczne, amerykański Departament Obrony (DoD)?
Prof. dr Cyril Broderick (Patologia Roślin)

Copyright: Liberian Observer Corporation – Daily Observer 25.09.2014

Szanowni Obywatele świata:

Przeczytałem wiele artykułów w internecie, a także z innych źródeł na temat zgonów w Liberii i innych krajach Afryki zachodniej i o ludzkich zniszczeniach spowodowanych przez wirus ebola. Około tydzień temu przeczytałem artykuł opublikowany w publikacji prasowej w internecie Przyjaciół Liberii, o tym że jest porozumienie, iż wybuch eboli w Afryce zachodniej był skutkiem kontaktu 2-letniego dziecka z nietoperzami, które przyleciały z Konga. Ten raport zbił mnie z tropu w kwestii informacji o eboli, i zmusił mnie do napisania do Przyjaciół Liberii, i napisałem, że Afrykańczycy nie są naiwnymi ani ignorantami, jak oni dają do zrozumienia. W odpowiedzi dr Vernon Stone powiedział, że artykuł nie był ich, a Przyjaciele Liberii jedynie go zamieścili. Następnie zapytał czy mógłby zamieścić mój list na forum internetowym. Udzieliłem pozwolenia, ale nie widziałem by go opublikowano. Z uwagi na bardzo liczne zgony, strach, traumę fizjologiczną i rozpacz pośród Liberyjczyków i innych obywateli Afryki zachodniej, ciąży na mnie obowiązek przyczynienia się do rozwiązania tej wyniszczającej sytuacji, jeśli nie zostanie odpowiednio skonfrontowana.


a teraz dla porownania wypowiedz Krola co bedzie jak sie ropa skonczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Dokladnie tak powiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
281 Postów

(grzes333)
Stały Bywalec
a gdzie sie podzialy posty Rona nastepny konfident co usuwa posty ktore jej nie pasuja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Arne Boks
(tedeor)
Wiking
Jak zwykle usa ,bandycki kraj.Ebola na pewno podrzucona przez nic .Polityka tego kraju opiera się na szantażach,prowokacjach,sabotażach,a przede wszystkim na wojenkach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok