Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Królik - lotnisko Gardemoen, bardzo proszę o pomoc - Norwegia

Czytali temat:
(684 niezalogowanych)
3 Posty
Mariano Italiano
(MarianoItaliano1)
Wiking
Hej mam pytanko !
Czy jeśli podróżuje się z królikiem samolotem (zgoda oczywiście jest), czy na lotnisku Gardemoen są robione jakieś dodatkowe badania? Czy wymagają tylko okazania odpowiednich dokumentów? To jest bardzo ważne dla mnie, jeśli ktoś był w podobnej sytuacji to proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam !

Ilona
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
370 Postów
Bunia D.
(buniusia79)
Stały Bywalec
Na lotnisku na pewno nie robią żadnych badan. Sprawdzą dokumentację tylko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Mariano Italiano
(MarianoItaliano1)
Wiking
dziękuję bardzo, właśnie na taką odpowiedź liczyłam! krótką i na temat
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów
K S
(katarzynajan)
Początkujący
hej, jaką zgodę musiałaś uzyskać na przewóz królika? niedługo czeka mnie pierwsza taka podróż ze świnką morską..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Mariano Italiano
(MarianoItaliano1)
Wiking
www.mattilsynet.no - musiałam zarejestrować się na tej stronie i wypełnić formularz, w ciągu miesiąca dostałam odpowiedź, że mam zgodę, ale muszę wypełnić odpowiednie warunki, które były zamieszczone w dokumentacji od nich. więcej na stronie: www.norwegofil.pl/poradnik/dojazd/przewoz-zwierzat.html

jak chciałabyś więcej info w tym temacie śmiało zapraszam na priv, teraz czy też później przy załatwianiu tych formalności, chętnie pomogę ile będę w stanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok