Może na państwowych stanowiskach tak jest. W prtywatnej firmie nikt za ciebie pracy nie zrobi , a jak masz odpowiedzialność np za projekt czy produkt to nawet po chorobowym praca będzie czekać.
11 Lat, 10 Miesięcy temu
1 NOK
Miałeś(aś) wypadek w pracy w Norwegii? Sprawdź, czy masz prawo do odszkodowania. Skorzystaj z bezpłatnej porady prawnika Jeśli doznałeś urazu podczas pracy, nie ma znaczenia, na jakich warunkach byłeś lub jesteś zatrudniony. Jeśli przez wypadek masz problemy zdrowotne, poniosłeś straty finansowe, lub Twoje zarobki znacznie spadły, skorzystaj z porady prawnej i dowiedz się, czy możesz otrzymać odszkodowanie. Wystarczy, że ...