Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Tresura psa - Norwegia

Czytali temat:
radek lipiec malika a matuskroczka8888 Olek123 Maler Service Oslo endrjunorway (4190 niezalogowanych)
1 Post
Nancy Bi
(Nancyy)
Wiking
Witam poszukuję kogoś kompetentnego do okiełznania mojego owczarka niemieckiego.
Jeśli ktoś zajmuję się tym zawodowo, bądź zna kogoś, kogo mógłby mi polecić, bardzo proszę o odpowiedzi na priv. zależy mi na życiu w zgodzie ze swoim psem, a przede wszystkim na ustaleniu hierarchii wartości w "stadzie" przejęłam nad nim całkowitą opiekę właściwie gdy pies miał około 9 miesięcy więc ma już swoje nawyki i opory, którym nie jest najłatwiej podołać komuś kto się na tym nie do końca zna. Książki o psach niestety to nie wszystko, a na wyjazd do polski na szkolenie nie mogę w najbliższym czasie sobie pozwolić. Mam nadzieję, że znajdzie się jakaś dobra dusza w okolicach Oslo, Baerum, Asker

Z góry dziękuję i pozdrawiaam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PaulaDzikowicz
(PaulaDzikowicz)
Wiking
Zapraszam na szkolenia dla psów i konsultacje behawioralne w Norwegii - Oslo.
Zajęcia przeprowadzam osobiście, jestem behawiorystą i trenerem psów.
Szkolę i pomagam psom w Szczecinie oraz dodatkowo mogę przyjechać i potrenować z Państwem lub pomóc rozwiązać problem szczegóły i koszt szkolenia czy konsultacji na mojej stronie : paula-behawiorysta.pl/ Zapraszam serdecznie!
Paula Dzikowicz-Proć
Behawiorysta i Trener Psów
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok