Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
280 Postów
NO NOK
(NOREK)
Stały Bywalec
A dlaczego panowie od "legalnych przewoźników" stoją w ciemnym garażu, a nie na hali przylotów na lotnisku w Rygge? Czyżby te legalne usługi wyrzucili?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
RODZIUNIA FF
(RODZIUNIA)
Wiking
a ja nie wiem i nie wnikam ale usmiałam sie tak z rana dobree podsumowanie ....myslicie ze norki tez tak to widza???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Kasandra ;p
(lajkonik96)
Wiking
Zgadzam sie z toba maciejko a moze klienci powinni stac z kartecza zawieszona na szyji dokad chca jechac? Jakis obled, jak ktos nie umie prowadzic firmy to niech sie za nia nie zabiera!
Ale najlepiej żerowac na nieświadomych niczego gosciach potem robiac ich w glupa... w jakich czasach my zyjemy? A niestety tak trafilam niechcacy, bo pojechalam na dworzec autobusowy zeby sprawdzic norweski transport rygge expressen bo jest duzo taniej, tylko akurat nie mieli wyjazdow na ta godz, i pech chcial ze wlasnie mnie ten starszy pan z POLBUSSa przewoznik zaczepil i spytal o transport, to czemu nie pomyslalam, nie mam tam nikogo, a dojechac musze na lotnisko... kierowca dzwonil przy mnie do biura potwierdzajac dane wyjazdu skad i dokad - Wiec chyba wiem skad dokad ma jechac, a znjaduje sie gdzie indziej, skad moge wiedziec gdzie jestem skoro nie znam Oslo, proste! Ja nawet nigdy o Torp nie slyszalam i pokiego grzyba tam mialabym jechac, ze firma wciska mi kit iz tam zamowienie zlozylam, zarty jakies czy co? Normalnie i doslownie CYRK NA KÓLKACH!!! Wiec tego cyrku nie zamawiajcie! Beda mieli nowy przydomek! Ale ciekawe kto zwroci mi koszty ktore pokrylam z wlasnej kieszeni za ich pomylke?! I szantaz ze jak nie pokryje kosztow promu i taksowki to wogole mnie nie odwioza na prom?! To jakis obled!!!! Skandal!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Marek niewazne
(marek87)
Wiking
rozumiem ze Ty gdybys zostal w obcym kraju przetransportowany na zle lotnisko i mialbys godzine do Odlotu, zadzwonilbys do firmy ktora wykonywała usługę podziękowałbyś , i zaproponowałbyś napiwek i szampana za olewke ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Kasandra ;p
(lajkonik96)
Wiking
no ba
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
272 Posty
Tony Clifton
(tony)
Stały Bywalec
lajkonik96 napisał:
jasne ze tak!!!

dziewczyno zrob to po prostu i daj juz nam swiety spokoj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
340 Postów
Sigurd I
(tosenevrati)
Stały Bywalec
lajkonik96 napisał:
jasne ze tak!!!
co ty taka zawzieta okres dostalas ? wez zalatw ta sprawe z ta firma bo tu spalsz cala energie w gwizdek.
dobrej nocy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Kasandra ;p
(lajkonik96)
Wiking
Nikt ciebie tu nie trzyma jak ci cos przeszkadza nie "wchodz" nie komentuj!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Kasandra ;p
(lajkonik96)
Wiking
tosenevrati napisał:
lajkonik96 napisał:
jasne ze tak!!!
co ty taka zawzieta okres dostalas ? wez zalatw ta sprawe z ta firma bo tu spalsz cala energie w gwizdek.
dobrej nocy




Tak, to jest dobre, dobrze ze ty energii nie straciles na ten wpis?
Milej nocki!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
339 Postów
Krzysztof Adamek
(crazy chris)
Stały Bywalec
tony napisał:
Tak bywa !!! To sie nazywa masohizm!!!!!!!!

Probowac oszczedzic pare koronek po to aby sie gniesc w malych niewygodnych busach i jeszcze wloczyc sie nie wiadomo gdzie.
Moze to przyzwyczajenia z Polski ze nalezy podrozowac malymi busikami.

W tym kraju komunikacja jest bardzo dobrze zorganizowana, nawet gluchoniemi i niewidomi nie mieliby problemu z podroza. Ceny nie sa wcale wygorowane.

Mieszkam tu jakis czas i nawet nie przeszlo mi na mysl aby pakowac sie w jakiegos sprintera czy cos innego.

Twoj problem!!

problem to ty masz z głową dziewczyna ostrzega przed polbusen ,a ty szczekasz na nią .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok