jak w temacie. mam kilka euro, i nie wiem czy w Norwegii istnieja odpowiedniki polskich kantorow, gdzie moglabym zamienic moje auro na korony.
anka
anka
1 NOK
Dom składa się z Kuchnia i Salon z tarasem Drugie piętro 3 pokoje i łazienka. (Jeszcze zostało mi dokończyć drugą łazienkę ale ogłoszenie już wstawiam ) Piwnica salon i łazienka (mogę to też wynająć jako pokój) W domu może mieszkać max 3 osoby abyśmy mieli spokój. Mamy pralko suszarkę i duży parking przed domem a pomalutku zacząłem organizować meble do pokoi i w domu. Ja mam 32 lata i nie mam nałogów i szukam 2 lokatorów ...