Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
janusz janusz marro024 (918 niezalogowanych)
10 Postów
kasia kasia
(kobietka1)
Wiking
bardzo śmieszne ...ciekawe do której Ty robisz. ja pracy się nie boję więc nie wiem w czym byłem za granicą dwa lata i po 15 godz. robiłem i to na wysokościach . wredne to ze strony Polaków którzy już tam są że mówią że pracy nie ma albo odradzają komuś wyjazd a sami siedzą już po pare lat....to czego tam siedzą jak im tam zle...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
kasia kasia
(kobietka1)
Wiking
bardzo śmieszne ...ciekawe do której Ty robisz. ja pracy się nie boję więc nie wiem w czym byłem za granicą dwa lata i po 15 godz. robiłem i to na wysokościach . wredne to ze strony Polaków którzy już tam są że mówią że pracy nie ma albo odradzają komuś wyjazd a sami siedzą już po pare lat....to czego tam siedzą jak im tam zle...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
kasia kasia
(kobietka1)
Wiking
thespecialone napisał:
tu czas pracy wynosi 15h/dzien

takze nie licz na "letkom" robote





bardzo śmieszne ...ciekawe do której Ty robisz. ja pracy się nie boję więc nie wiem w czym byłem za granicą dwa lata i po 15 godz. robiłem i to na wysokościach . wredne to ze strony Polaków którzy już tam są że mówią że pracy nie ma albo odradzają komuś wyjazd a sami siedzą już po pare lat....to czego tam siedzą jak im tam zle...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
kasia kasia
(kobietka1)
Wiking
no i gdzie te oferty pracy??? nikt nie chce zarobić ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok