witam
mam pytanie dotyczace stażu jaki mozna odbyc w norwegii ?
jeśli ma jakies info na ten tamt prosze pisac
mam pytanie dotyczace stażu jaki mozna odbyc w norwegii ?
jeśli ma jakies info na ten tamt prosze pisac
1 NOK
Szukamy stolarzy i pracowników budowlanych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku. Oferujemy stabilną pracę w firmie cenionej za dokładność i precyzję. Chcesz być częścią naszego zespolu i brac udzial w ciekawych projektach przeslij nam swoje CV bezposrednio na adres: robert@atvb.no