Mam pytanie jak szybko powinienem otrzymać feriepengę za 2009 rok - w przypadku kiedy pracodawca zwolnił mnie 10.01.2010
a kiedy powinienem ją otrzymać jeśli się sam zwalniam
a kiedy powinienem ją otrzymać jeśli się sam zwalniam
1 NOK
Szukamy osoby, która w ciągu ostatniego roku sprowadziła swój samochód z Norwegii do Polski lub dopiero planuje to zrobić. Oferujemy pomoc w odzyskaniu części opłat. Jeżeli jesteś w takiej sytuacji, to szukamy właśnie Ciebie! A może znasz kogoś, kto sprowadził swój samochód z Norwegii do Polski? Daj mu znać, że pomożemy w tej sprawie. Zapraszamy do wypełnienia formularza. Formularz lub kontaktu na info@multinor.no