Mam pytanie jak szybko powinienem otrzymać feriepengę za 2009 rok - w przypadku kiedy pracodawca zwolnił mnie 10.01.2010
a kiedy powinienem ją otrzymać jeśli się sam zwalniam
a kiedy powinienem ją otrzymać jeśli się sam zwalniam
1 NOK
Polski Chiropraktor / Fizjoterapeuta w OsloBól nie musi być częścią Twojego życia. Masz ból pleców, karku, rwę kulszową, bóle głowy lub problemy ze stawami? Nie musisz czekać, aż problem stanie się poważniejszy. Nazywam się Daniel Żarkowski i od ponad 18 lat pomagam pacjentom wracać do zdrowia oraz pełnej sprawności. W swojej pracy łączę chiropraktykę, fizjoterapię oraz nowoczesną terapię manualną, aby znaleźć przyczynę ...