Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Hania S zbigniew scislowski mariusz mariusz Pawel - Janusz Niedzwiad Robert GG Karol Szczawinski robert wilanowski pierad85 sylwesterad Adach tsiturboservice kowbojdzido Paweł Ujda (3644 niezalogowanych)
80 Postów
Rafal_ R6
(Rafal_R6)
Początkujący
axel2505 napisał:
hei, jak tylko pogoda zacznie sprzyjac to chetnnie polatam bo samemu to zwala, a Yadviga juz gotowa w garazu czeka, tylko miejsce spotkan trzeba wybrac


Tutaj wszelkie info
www.mojanorwegia.pl/component/option,com...owgroup/groupid,288/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Tomek Thomas
(wuzio20)
Początkujący
Ja już w zeszłym sezonie byłem przygotowany na wyjazd po norwegii ale niestety troche mi sie plany pokrzyżowały .. Ale w tym sezonie na 100% wyruszam w obiazd , moge też zabrać pasażera nie ma problemu ..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Pojeździł by...marcin oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Tomasz Selma
(tomek16)
Wiking
Hej.Mam pytanie, na jakich blachak jezdzicie, bo mam zamiar przywiesc sobie moto ale niwiem czy to duże ryzyko na pl blachak. czy może lepiej zarejestrwac tutaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
134 Posty
Tomasz .
(Vcds)
Stały Bywalec
tomek16 napisał:
Hej.Mam pytanie, na jakich blachak jezdzicie, bo mam zamiar przywiesc sobie moto ale niwiem czy to duże ryzyko na pl blachak. czy może lepiej zarejestrwac tutaj.


www.mojanorwegia.pl/component/option,com...owgroup/groupid,288/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(macieksz)
Wiking
freestar-moto.com/pl/spodnie-motocyklowe/ sa do wgladu w oslo dobrej jakosci za rozsadna cene
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(Pablo71)
Wiking
Witam kolegow i kolezanki .mam pytanie czy sa jakies motorki okolo Drammen .chetni na wspolne wypady wekendowe .latamy z zonka na dwa motorki ale w grupie zawsze fajniej .mamy draga i virazke gotowe do wyjazdu tydzien temu przetestowane. Pozdro Pawel i. Dorota
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(Pablo71)
Wiking
Witam znacie panowie jakies ciekawe trasy widokowe wokolo Oslo do 100 km tak na wekendowy wylot na jedno popoludnie lub caly dzien ,i jeszcze jedno sa moze jakowys koledzy planujacy wyjazd do Bergen stawanger lub innych ciekawych miejsc chetnie sie dolacze .pozdro wszystkim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
134 Posty
Tomasz .
(Vcds)
Stały Bywalec
Jest pare ciekawych miejsc ,tylko daleko i nie teraz bo śniegu duuuuuuzo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(Pablo71)
Wiking
Niezle . ale to na lato . A masz cos na teraz .cos w rodzaju trasy syling Hønefoss Vikersund syling niezla trasa wokolo jeziora
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok