Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Motocyklisci w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Hania S zbigniew scislowski mariusz mariusz Pawel - Janusz Niedzwiad Robert GG Karol Szczawinski robert wilanowski pierad85 sylwesterad Adach tsiturboservice kowbojdzido Paweł Ujda (3660 niezalogowanych)
1 Post
Rafal Wichrowski
(RafalWichrowski)
Wiking
Witam. Mysle ze wielu polakow ma podobny problem. Mieszkam w Norwegii juz od paru ladnych lat. Jedna z moich zyciowych pasji sa motocykle. Wiadomo ze mozna samemu(norwegia) ale na dluzsza mete czlowiek dziczeje Mysle ze na forum MN jest wielu motocyklistow ktorym doskwiera ten sam problem, brak towarzystwa podczas wypadow na dwoch kolkach. I dla tego pisze ten post. Abysmy jako ludzie o podobnych zainteresowaniach mogli sie odnalesc i moze czasem podzielic wspolna pasja.
Mieszkam w Oppdal (Sør-Trondelag) Kontaktojmy sie przez forum MN lub przez Facebook. Moze uda sie stworzyc grope polskich moto entuzjastow w Norwegii.
Pozdrawiam Rafal Wichrowski 48195430
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
134 Posty
Tomasz .
(Vcds)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
Ireneusz Ko.
(motocyklista)
Początkujący
RafalWichrowski napisał:
Witam. Mysle ze wielu polakow ma podobny problem. Mieszkam w Norwegii juz od paru ladnych lat. Jedna z moich zyciowych pasji sa motocykle. Wiadomo ze mozna samemu(norwegia) ale na dluzsza mete czlowiek dziczeje Mysle ze na forum MN jest wielu motocyklistow ktorym doskwiera ten sam problem, brak towarzystwa podczas wypadow na dwoch kolkach. I dla tego pisze ten post. Abysmy jako ludzie o podobnych zainteresowaniach mogli sie odnalesc i moze czasem podzielic wspolna pasja.
Mieszkam w Oppdal (Sør-Trondelag) Kontaktojmy sie przez forum MN lub przez Facebook. Moze uda sie stworzyc grope polskich moto entuzjastow w Norwegii.
Pozdrawiam Rafal Wichrowski 48195430

Hej!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Tomek Thomas
(wuzio20)
Początkujący
Może uda się w tym sezonie zebrać ekipę na wspólny wypad po Norwegii .. Ja się pisze ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Konstancja Plaza
(KonstancjaPlaza)
Wiking
Ja zawsze chętnie jako pasażer !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
RAFAŁ W.....
(KROLL11)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
RAFAŁ W.....
(KROLL11)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Pojeździł by...marcin oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów
Rafal_ R6
(Rafal_R6)
Początkujący
KonstancjaPlaza napisał:
Ja zawsze chętnie jako pasażer !

Zawsze u mnie znajdziesz miejsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(axel2505)
Wiking
hei, jak tylko pogoda zacznie sprzyjac to chetnnie polatam bo samemu to zwala, a Yadviga juz gotowa w garazu czeka, tylko miejsce spotkan trzeba wybrac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok