Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

kawaly - Norwegia

Czytali temat:
101 Postów

(szemkel)
Początkujący
Przychodzi zakonnica do ginekologa że znaczki z pipy jej wychodzą,na to ginekolog -Prosze sie rozebrac sprawdze bo nie ma takiego schorzenia u kobiet. Zakonnica sie rozbiera ten zaglada do srodka patrzy a tam faktycznie cos jest,ale po chwili mowi . NIECH SIOSTRA SIE NIE MARTWI TO NIE ZNACZEK TO ŻÓŁTA NAKLEJKA Z BANANA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów

(szemkel)
Początkujący
Na ławce w parku spi pijany bezdomny z tyłkiem na wierzchu. przechodzac obok na glodzie pedal pomyslal bzykne go i tak tez zrobil zostawiajac 50zł w jego kieszeni Pijak wstaje patrzy a tu pięć dych leci do monopolu i mowi za wszystko win prosze . Kolejnego dnia ta sama sytuacja i kolejnego dnia w sobote jak zawsze po stosunku pedal daje do kieszeni bezdomnego 50zł ten znowu wpada do sklepu sklepowa mowi jak zawsze za wszystko win na to bezdomny NIE! DZIS WODKE BO PO WINACH MNIE DUPA SZCZYPIE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów

(szemkel)
Początkujący
Biega zajaczek po lesie i krzyczy WYRUCHAŁEM LWIECE WYRUCHAŁEM LWIECE Na to lew wkurzony leci do niego i mowi zajac co to za brednie opowiadasz ? Zajaczek spokojnie odpowiada TO PRAWDA!!! LEW WKURZONY MOWI NIE DARUJE CI TEGO A ZAJACZEK W DŁUGĄ LECI UCIEKA ILE SIŁ W NOGACH A LEW ZA NIM NIE ODPUSCI LECI LECI JUZ GO PRAWIE DOGANIA A ZAJACZEK WPADA W DZIURE W DRZEWIE LEW ZA NIM I ZAKNEBLOWAŁ GLOWE Zajaczek spokojnie obchodzi drzewo sciaga majtki i mowi TERAZ TO MI KURDE NIKT NIE UWIERZY!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
169 Postów
Magda Lena
(madeleine)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów

(szemkel)
Początkujący
o rany!!! to blondyn?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów

(szemkel)
Początkujący
Po udanym i dlugim stosunku chlopak chce zapalić pyta dziewczyne czy ma ogień tak w kuchni sa zapalki w szafce odpowiada dziewcze chłopak siega po ogien i nagle z szafki wypada zdjecie przystojnego chlopaka. W pada zdenerwowany do sypialni i pyta kochanie powiedz prawde to twoj mąż? NIE!! CHŁOPAK? NIE!! TO KTO TO???? TO JA GŁUPTASIE PRZED OPERACJA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów

(szemkel)
Początkujący
Wchodzi kobieta do lazienki patrzy a tam cala wanna jakiegos plynu a ze ciekawska byla to palcem probowała a tu pysznosci nazwała to majonez szkoda jednak jej bylo by sie zmarnowalo wiec zaczęła po 2 zl za sloiczek sprzedawac LUDZIE KUPYWALI CHWALILI SMAKOWALI DOCHODZĄ DO KOŃCA WANNY A TAM TRĘDOWATY WRZODY WYCISKA
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
What kind of bees make milk?
Boo-bees
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów

(szemkel)
Początkujący
Siedzi dziwka na tapczanie zrywa strupy i wrzuca do miseczki wiecie z czego siedzi i pielegnuje sie przed kolejnym klientem nagle ktos puka to klient przyszedl wczesniej dziwka szybko miske wsuwa pod łóżko perfumuje sie i juz gotowa rano sie b udzi a na stole kartka DAJE STO DWADZIESCIA ZŁ STO ZA STOSUNEK I DWADZIESCIA ZA CHIPSY CO POD ŁÓŻKIEM LEŻAŁY
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów

(szemkel)
Początkujący
ostatni świński i obiecuje być grzeczny jak ojciec Rydzyk Przychodzi prostytutka do lekarza i mowi ze po kazdym stosunku boli ja pipka lekarz oglada dotyka i powiada PROSZE po takim bólu odkazić pipke zadowolona kobieta wrociła do pracy po szóśtym kliencie zaczeło ja bolec wlałą wiec setke wódki pipka na to huuuuu OGÓRA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok