Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

pies w norwegi - Norwegia

Czytali temat:
nadin . (696 niezalogowanych)
2 Posty

(PiotrKubinski)
Wiking
czy wie ktos jesli moja znajoma przyjedzie na 3 tygodnie do norwegi to musi po siedmiu dniah isc do weterynaza tu po tabletke na odrobaczenie jesli pies dostał jom w polsce bo tak powiedział jej weterynasz prosze o odpowiedz jesli ktos wie z gury dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
PiotrKubinski napisał:
czy wie ktos jesli moja znajoma przyjedzie na 3 tygodnie do norwegi to musi po siedmiu dniah isc do weterynaza tu po tabletke na odrobaczenie jesli pies dostał jom w polsce bo tak powiedział jej weterynasz prosze o odpowiedz jesli ktos wie z gury dziekuje





skoro weterynasz jej tak powiedzial to tszeba isc i podac jom tzn tem tabletkem weterynasz kosztoje totaj ok 1000 kr za wizyte z tabletkom nie dzienkuj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
puj znajomom wutkom
to jej wszystkie robaki wyzdychajom
i nie bendziesz jej musiał do weterynasza prowadzić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Szymon Talaska
(mlody100387)
Wiking
Nie nic nie musi, przepisy sie zmieniły od nowego roku i juz nie trzeba odrobaczac po przyjezdzie do norge, oczywiscie mozesz sobie pujsc kupic tabletke do weterynarza zapłacisz za to jakies 100 kr max. Ale pamietaj odrobacz w polsce koniecznie i niech wbije weterynarz w paszport stepel ze był odrobaczony i ze był przebadany i jest gotowy na wyjazd, masz na to minimum 24 godz przed wyjazdem do max 72 godz, czyli musisz wjechac do norge w czasie od 24 do 72 godz od wbicia stepelka. Sam podrozuje z pupilkem to wiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(PiotrKubinski)
Wiking
no tak ale naprzykład jesli da jej trzy dni przed wyjazdem to tesz bedzie dobze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
PiotrKubinski napisał:
no tak ale naprzykład jesli da jej trzy dni przed wyjazdem to tesz bedzie dobze

tesz, jerzeli bendzierz mial wbite w jej parzport
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Szymon Talaska
(mlody100387)
Wiking
no tak musisz zjawic sie z pieskiem w norge przed upływem 72 h od wbicia w paszport.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
mlody100387 napisał:
Nie nic nie musi, przepisy sie zmieniły od nowego roku i juz nie trzeba odrobaczac po przyjezdzie do norge, oczywiscie mozesz sobie pujsc kupic tabletke do weterynarza zapłacisz za to jakies 100 kr max. Ale pamietaj odrobacz w polsce koniecznie i niech wbije weterynarz w paszport stepel ze był odrobaczony i ze był przebadany i jest gotowy na wyjazd, masz na to minimum 24 godz przed wyjazdem do max 72 godz, czyli musisz wjechac do norge w czasie od 24 do 72 godz od wbicia stepelka. Sam podrozuje z pupilkem to wiem

Od tego roku? Pisza gdzies o tym?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Szymon Talaska
(mlody100387)
Wiking
Ja dowiedzialem sie od weterynarza no i jest odpowiednia notka o tym na stronie toll.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
yzia napisał:
mlody100387 napisał:
Nie nic nie musi, przepisy sie zmieniły od nowego roku i juz nie trzeba odrobaczac po przyjezdzie do norge, oczywiscie mozesz sobie pujsc kupic tabletke do weterynarza zapłacisz za to jakies 100 kr max. Ale pamietaj odrobacz w polsce koniecznie i niech wbije weterynarz w paszport stepel ze był odrobaczony i ze był przebadany i jest gotowy na wyjazd, masz na to minimum 24 godz przed wyjazdem do max 72 godz, czyli musisz wjechac do norge w czasie od 24 do 72 godz od wbicia stepelka. Sam podrozuje z pupilkem to wiem

Od tego roku? Pisza gdzies o tym?


Nie wiem czy od tego, bo ja przywiozlam pieska z Polski w ubiegłym roku, w lecie i po upływie kilku dni zgłosiłam się z psiakiem do weterynarza, gdzie zostałam poinformowana, że obowiązkowe odrobaczanie po przyjeździe do No. nie jest już wymagane. Wychodzi na to, że przepis ten został zniesiony w ubiegłym roku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok