Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Przewóz psa samolotem - Norwegia

Czytali temat:
Beata W Onn s karina maliszewska jus1 Nilsen Przemyslaw Piskorz kamilon1985 Michał G Łukasz Ch Rafal Bielski (4693 niezalogowanych)
28 Postów
Beata W
(beti20001)
Wiking
Czy ktos wie jak w praktyce wyglada przewóz psa samolotem ? Ja kupilam bilety dla siebie oraz psa przez internet ale podobno trzeba dodatkowo poinformowac linie lotnicze o tym ,w tym przypadku norwegian.Jezeli ktos sie orientuje w tym temacie to prosze o odp
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
W liniach Norwegian pies podrozuje w luku bagazowym i musi miec plastikowe pudlo spelniajace kryteria linii lotniczych w ktorym to pudle bedzie siedzial zamkniety.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
Beata W
(beti20001)
Wiking
Tak ,ale czy trzeba informowac dodatkowo o tym linie lotnicze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Wedlug mnie trzeba ich poinformowac aby na miejscu sie nieokazalo ze cos jest nietak. Jak kto woli wedlug mnie lepiej sie upewnic ze wszystko jest w pozadku niz sie zastanawiac czy tez miec podejscie do sprawy typu: "jakos to bedzie".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
A co ty takiego przeskrobalas,ze musisz leciec z policjantem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Paula Derkacz
(Pianistka)
Wiking
Wszystko zależy od tego czy lecisz lotem międzynarodowym, czy międzymiastowym...
Dużo zależy też od wielkości psa...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
Ze niby jak?

Nie mozna leciec miedzy dwoma miastami,w roznych krajach?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
370 Postów
Bunia D.
(buniusia79)
Stały Bywalec
Norwegian ma 3 miejsca na przewóz psa w luku. Trzeba się z nimi skontaktować, żeby potwierdzić miejsce. Swoją drogą jak ja przywoziłam swojego psa to nie było możliwości zakupu biletu dla psa online. Rezerwowałam na lotnisku. Poszukaj też na forum bo temat transportu psa samolotem był już, nawet nie tak dawno wałkowany.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
264 Posty
Magg G
(magg)
Stały Bywalec
w grudniu przylecial do mnie pies samolotem, Norwegian informowane nie bylo, klatka byla niewymiarowa (wieksza niz podane max wymiary) i problemu zadnego nie bylo;
tym samym samolotem lecialy inne psy (l.mn.) i wszystko obylo sie bez komplikacji;
Norwegian nie wymaga wszczesniejszego info o psie na dany lot (mozna sobie poczytac na ich stronie) , jezeli jest bilet online to jest ok

wszystko w temacie, polecam sweterek dla psa, bo w luku przeciagi...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
Beata W
(beti20001)
Wiking
No to super mysle ze w moim przypadku tez tak bedzie.A jak pies zniosl lot ,dostal wczesniej jakies tabletki na uspokojenie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok