Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Płatność kartą w Polsce ( DNB ), błąd terminala... - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw Klonecki (1091 niezalogowanych)
13 Posty
marcin kłusek
(marcin170380)
Wiking
Hej, mam problem, ponieważ płaciłem 16.01. 2014 kartą Visa (banku DN w PL i terminal 4 razy odrzucił transakcje na co mam potwierdzenia, a z konta jednak mi ubyło. Kwota jaką płaciłem jest jako zarezerwowana i całkiem się jeszcze nie zrealizowała.
Pytanie: jeśli terminal odrzucił transakcje, bo się okazało że sie uszkodził, to kwota, którą płaciłem jest tylko przez DNB zablokowana i wróci na konto, jeśli tak to kiedy...jeśli ktoś z Was się orientuje to prosze o info, bo to nie mała kasa i szkoda, żeby przepadła.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
370 Postów
Bunia D.
(buniusia79)
Stały Bywalec
To w DNB trzeba zapytać. Zadzwonić do Polcard można też.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
marcin kłusek
(marcin170380)
Wiking
Tak, w DNB babka z infolinii łamaną angielszczyzną powiedziała, że niby 3 do 7 dni roboczych trzeba czekać, a dzwoniąc do POLCARD-u dowiedziałem się tyle, że oni nic nie wiedzą i trzeba załatwiac w swoim banku i się babsko rozłączyło. I ot tyle wiem, że nie wiem nic !!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Nic nie wskórasz. Do czasu, kiedy kwota zostanie potwierdzona, albo anulowana, musisz spokojnie poczekać. Kiedy ma status zarezerwowanej, to nie możesz zlozyc reklamacji. Cierpliwie poczekaj i jeśli kwota nie zostanie anulowana, to dostaniesz w banku druki do wypelnienia i zwrot kasy
najwczesniej po ok.3 tygodniach).
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
marcin kłusek
(marcin170380)
Wiking
Dzięki bardzo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Axel 714
(Axel714)
Wiking
Miałem podobną sytuację w moim banku (Sparebanken Vest), kasa wróciła po 5 dniach roboczych. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok