Izzy napisał:
a ja się zastanawiam jak można grać w cokolwiek
No zycie to tez przeca tylko "taka gra",
wiec GRASZ!!!
No zycie to tez przeca tylko "taka gra",
wiec GRASZ!!!
1 NOK
Szukasz spokojnego, cichego miejsca z domową atmosferą i świetnym dojazdem do Oslo? Ta oferta może Cię zainteresować! Do wynajęcia od 1 lipca przytulny pokój jednoosobowy w hyblu o powierzchni 8 m², domu jednorodzinnego w Lørenskog (Fjellhamar). Całe mieszkanie ma 55 m² i jest dzielone tylko z jedną lokatorką – bardzo miłą, spokojną i przyjazną kobietą. Szukamy osoby, która również ceni sobie ciszę, porządek i rodzinny mir. Co wchodzi w ...