Witam serdecznie

Mam na imie Darek jestem kawalerem mam 27lat i jestem z Nowego Sacza. Od jakiegos czasu staram sie o prace w Norwegi, niestety jak narazie bezskutecznie , wysyłam CV gdzie sie da i za pomoca Polskich stron z ogloszeniami jak i bezposrednio min. finn.no, NAV, Job Zone i jeszcze kilka innych. Problem ze nie znam Norweskiego wiem jednak ze oferty bez jezyka Norweskiego sa , znam za to angielski w stopniu zaawansowanym oraz niemiecki na poziomie podstawowym. Pracowalem jako export manager w Polsce przez ostatnie 2 lata. Mam doswiadczenie w pracy na magazynie gdyz pracowalem w Angli dla Nisa Today, mam uprawnienia na wozki od T1 do T4. Szukam pracy jako kierowca kat B , magazynier, operator produkcji lub cokolwiek innego bez jezyka Norweskiego. Ktokolwiek kto pracuje w firmie gdzie sa przyjecia na powyzsze stanowiska i moze w jakikolwiek sposob mi pomoc prosze o kontakt tutaj lub mailowy dariusz.janisz@onet.eu , tel 536594409 nie pozostane dłużny , jestem gotów odstapic pokazna czesc 1 wynagrodzenia za pomoc, z gory dziekuje i

pozdrawiam

Dariusz