Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

szukam pracy - Norwegia

Czytali temat:
Karol S Adam Mechanik Greg Greg EMILIA B Olgasz24 (649 niezalogowanych)
6 Postów
EMILIA B
(Emma77)
Wiking
Witam, mam na imię Emilia mam 25 lata i PILNIE poszukuje pracy w Oslo, . Chetnie podejme prace przy sprzataniu, opiece nad dziecmi . Rozwaze takze inne propozycje pracy. Jestem osobą pracowitą ,uczciwą, punktualną i nie boje sie ciezkiej pracy. Mam mnostwo pozytywnej i nie boje się ciężkiej pracy.Obecnie ucze sie jezyka norweskiego.nr tel 45027331

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Ping wezsie do roboty pomuc koledzie po to jest forum przeciez musisz pomagac kurwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Seiko kl
(seiko)
Wiking
Jak ja mógłbym pomóc... jest ktoś kimś mogła byś się zająć, to "jasta102" chłop od lat nie widział kobiety, a całe dnie spędza przed kompem tarmosząc mięcho i wypisując komentarze co wpływa mnie i innym użytkownikom tegoż forum niekorzystnie na cerę. Tylko jest jeden problem... nikt do gamonia nie chce dopłacać więc może tak w ramach wolontariatu? Wymagania nie są wygórowane, należy mu tylko przytakiwać uwielbia kiedy czuje się wysłuchany i ważny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
EMILIA B
(Emma77)
Wiking
hm fajnych masz kolegów ,tylko pozazdrościć
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
EMILIA B
(Emma77)
Wiking
Emma77 napisał:
Witam, mam na imię Emilia mam 25 lata i PILNIE poszukuje pracy w Oslo, . Chetnie podejme prace przy sprzataniu, opiece nad dziecmi . Rozwaze takze inne propozycje pracy. Jestem osobą pracowitą ,uczciwą, punktualną i nie boje sie ciezkiej pracy. Mam mnostwo pozytywnej i nie boje się ciężkiej pracy.Obecnie ucze sie jezyka norweskiego.nr tel 45027331


NIEAKTUALNE JUŻ MAM PRACE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
590 Postów
Szymek Bednarski
(Simmon)
Wyjadacz

....jak to się stało?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
EMILIA B
(Emma77)
Wiking
Simmon napisał:

....jak to się stało?

po prostu mam dużo szczęścia i znajomości
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
seiko napisał:
Jak ja mógłbym pomóc... jest ktoś kimś mogła byś się zająć, to "jasta102" chłop od lat nie widział kobiety, a całe dnie spędza przed kompem tarmosząc mięcho i wypisując komentarze co wpływa mnie i innym użytkownikom tegoż forum niekorzystnie na cerę. Tylko jest jeden problem... nikt do gamonia nie chce dopłacać więc może tak w ramach wolontariatu? Wymagania nie są wygórowane, należy mu tylko przytakiwać uwielbia kiedy czuje się wysłuchany i ważny.
jasta moze sie pogniewac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok