Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kradzież samochodu OPEL ZAFIRA , basen drammen - Norwegia

Czytali temat:
Grzegorz C Marzena D........a Marcin Kobinski Andrzej ANDRE VIOLA72 KEJA Zygmunt T Ania K M K Dawid Szczęsny Barbara Chojnowska Ptak Mala Mi (2027 niezalogowanych)
4 Posty
Xavery Razor
(Aztorin)
Wiking
Witam,

Chciałem poinformować, że zostałem okradziony na basenie w Drammen ktoś włamał mi się do szafki, ukradł kluczyki i portfel. Okazało się, że zniknął też samochód.


OPEL ZAFIRA,

rocznik 2000, 2,0 diesiel, kolor srebrny (wpadający w błękit) alufelgi, z tyłu brak oznaczeń na klapie, poklejony tylny zderzak widać ślady po srebrnym spray'u. przedni zderzak również w innym odcieniu.


zdjęcie postaram się wrzucić, jak najszybciej znajde.



Na polskich tablicach rejestracyjnych CMG 47UX . w razie jakichkolwiek informacji proszę o kontakt w temacie, meilowy, lub telefonicznie .

aprilia_46@o2.pl
93989055
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
to ciapate zrobili
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Xavery Razor
(Aztorin)
Wiking
jakieś opcję znalezienia?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Na policje chyba zglosiles ? Co wiecej mozesz zrobic ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Xavery Razor
(Aztorin)
Wiking
tak zgłosiłem. Ale ogólnie jakie szanse na odzyskanie samochodu czy dokumentów chociaż?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Kto tu na forum moze Ci dac jakies zapewnienia, ze jest szansa ? Niewiele mozesz zrobic oprocz czekania. Sa tam jakies kamery zamontowane ? Mozna by sprawdzic kto wchodzil, gdzie wchodzil i o ktorej godzinie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Xavery Razor
(Aztorin)
Wiking
Ja wiem, że nikt nie powie mi czy się znajdzie czy nie. Chodziło mi tak raczej z doświadczenia czy osłuchania o takich sprawach, że np. ktoś ukradł pieniądze a portfel wyrzucił ktoś znalazł zaniósł na policje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Tiaaa, ukradl Ci samochod, a bedzie sie bawil w zwrot dokumentow
Moze wyrzucil gdzies po drodze, a ktos uczciwy znajdzie, to odda na policje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
VIOLA72 KEJA
(VIOLA72)
Wiking
witam. Mój mąz jak zgubił wszystkie dokumenty ,portfel pieniądze itp ,to po około 2 mc ,dostał pismo z policji ,przestraszony że go wzywają nie mając pojęcia o co może chodzić ,a właśnie ktoś znalazł portfel ,dokumenty i zaniósł na policję ,tak że nasza sprawa zakończyła się pozytywnie,mimo iż piniędzy niestety nie było .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Auto to już pewnie w "dziupli" jest przerabiane na części , albo po zmianie koloru i tych innych detali zostanie dalej opchnięte jako bezwypadkowe i po pierwszym właścicielu .
---
Osobiście , obstaję przy tym iż to jednak robota Naszych Rodzimych "Specjalistów ".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok