Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca Norwegia. - Norwegia

Czytali temat:
(706 niezalogowanych)
4 Posty
Piotrek Kowalski
(Pioterek)
Wiking
Witam Serdecznie.Mam do Was pytanie bo przebywacie aktualnie lub byliście w Norwegii.Jak tam jest z pracą,znajdę coś przy zbiorach warzyw,owoców lub pracy na magazynie?Polecicie jakieś Agencje Pracy przez które można wyjechać do pracy?Jestem młody i chciałbym wyjechać coś zarobić.Bardzo pilne dla mnie.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Zes sie spóźnił kolego z dwa trzy miesiące z poszukiwaniami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Piotrek Kowalski
(Pioterek)
Wiking
Szukam już jakoś od 3-4 miesięcy,jakieś tam ogłoszenia o pracy na magazynie i przy owocach są,ale coś ciężko jest.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Pioterek napisał:
Szukam już jakoś od 3-4 miesięcy,jakieś tam ogłoszenia o pracy na magazynie i przy owocach są,ale coś ciężko jest.

To ci powiem dlaczego .
1 Pewnie nie masz żadnego doświadczenia?!
2 Twoja znajomość języka ogranicza sie do podstaw angielskiego?!
3 Szukasz polskich ogłoszeń ?!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Pioterek napisał:Witam Serdecznie.Mam do Was pytanie bo przebywacie aktualnie lub byliście w Norwegii.
-Jak tam jest z pracą,znajdę coś przy zbiorach warzyw,owoców lub pracy na magazynie?
-Polecicie jakieś Agencje Pracy przez które można wyjechać do pracy?
-Jestem młody i chciałbym wyjechać coś zarobić.
Bardzo pilne dla mnie.
Pozdrawiam

I jak Tu się nie upić ... panie tusku ... no jak Nie upić !!! ? .
---
Niemniej :
- z pracą jest wyśmienicie ... w zależności od tego co kto robi , lub gdzie pracuje !.
- nie polecę żadną Agencję nawet Towarzyską a co dopiero Pracy ! .
- jesteś za młody , by Tu do Norge Przyjechać , szkoda byś cokolwiek stracił a co dopiero zarobił !.
- pilnie to idź do łazienki i wytrzyj smarki spod nosa ... brzydki widok ... i nie przystoi ... wszak już skończyłeś przedszkole i Mama nie jest tutaj potrzebna .
----
Niemniej :
Jak masz w portfelu tak z 15-tys. ZŁOTYCH na drobne wydatki , pozwolenie od rodziców na opuszczenie Polski , to czemu nie ...
Możesz do Norge zawitać , tak w jasno ... Wszak tu teraz panuje DZIEŃ POLARNY ...
Tylko pamiętaj , kupić od razu bilet powrotny !
Później możesz nie mieć żadnej kasy ...
A Mama bardzo by się gniewała ... gdybyś był sprowadzony do Polski przez Ambasadę .
---
Również pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
590 Postów
Szymek Bednarski
(Simmon)
Wyjadacz
gabriel napisał:
Pioterek napisał:Witam Serdecznie.Mam do Was pytanie bo przebywacie aktualnie lub byliście w Norwegii.
-Jak tam jest z pracą,znajdę coś przy zbiorach warzyw,owoców lub pracy na magazynie?
-Polecicie jakieś Agencje Pracy przez które można wyjechać do pracy?
-Jestem młody i chciałbym wyjechać coś zarobić.
Bardzo pilne dla mnie.
Pozdrawiam

I jak Tu się nie upić ... panie tusku ... no jak Nie upić !!! ? .
---
Niemniej :
- z pracą jest wyśmienicie ... w zależności od tego co kto robi , lub gdzie pracuje !.
- nie polecę żadną Agencję nawet Towarzyską a co dopiero Pracy ! .
- jesteś za młody , by Tu do Norge Przyjechać , szkoda byś cokolwiek stracił a co dopiero zarobił !.
- pilnie to idź do łazienki i wytrzyj smarki spod nosa ... brzydki widok ... i nie przystoi ... wszak już skończyłeś przedszkole i Mama nie jest tutaj potrzebna .
----
Niemniej :
Jak masz w portfelu tak z 15-tys. ZŁOTYCH na drobne wydatki , pozwolenie od rodziców na opuszczenie Polski , to czemu nie ...
Możesz do Norge zawitać , tak w jasno ... Wszak tu teraz panuje DZIEŃ POLARNY ...
Tylko pamiętaj , kupić od razu bilet powrotny !
Później możesz nie mieć żadnej kasy ...
A Mama bardzo by się gniewała ... gdybyś był sprowadzony do Polski przez Ambasadę .
---
Również pozdrawiam


ALE Z CIEBIE HAM!
Jak nie chcesz pomóc to choć sie nie odzywaj i zamilcz!
Przez podejście takie jakie masz ty Polacy za granicą maja opinie, taka jaką mają!,....... choć merytorycznie masz racje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Janek12 napisał:ALE Z CIEBIE HAM!
Jak nie chcesz pomóc to choć sie nie odzywaj i zamilcz!
Przez podejście takie jakie masz ty Polacy za granicą maja opinie, taka jaką mają!,....... choć merytorycznie masz racje.

Czyż Ja już tobie , nie napisałem gdzieś , byś się ode Mnie ODPIERDOLIŁ i to delikatnie !? .
---
Głąbie i Nieuku ! .
Czep się bany ... to może coś pomoże , jak ciebie prąd zdrowo pierdolnie .
---
Właśnie staram się , w zdrowy Polski sposób , uzmysłowić następnej "Sierocie Społecznej" , ŻE ŻEBRANIE , to najgorszy sposób na życie .

---
GÓWNO MNIE OBCHODZI , JAKĄ OPINIĘ MAJĄ polaczki za granicą , Mnie to Nie dotyczy .
---
Każdy sobie sam Pracuje na własną indywidualną opinię i tyle .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Piotrek Kowalski
(Pioterek)
Wiking
No niestety tutaj u nas w Polsce wiadomo jak jest.Dlatego zapytałem tutaj na forum jak jest z pracą w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
mlody poczytaj se forum
nie bede pisal po 8 razy tego samego na tydzien i tak co tydzien te same pytania
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Wiola M
(MyWayOfNorway)
Wiking


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok