Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Praca od zaraz dla 1 mężczyzny - Norwegia

Czytali temat:
Michal W Nicko (839 niezalogowanych)
7 Postów
Jacek Janowicz
(Widelec13)
Wiking
Witam, szukam 1 osoby do wspólnej pracy w lesie - cięcie, rąbanie, układanie. Stawka nieco niższa, ale praca legalna i z możliwością taniego zakwaterowania (pierwszy miesiąc tylko za prąd). Szukam wyłącznie kogoś uczciwego, niepalącego, rzetelnego, dbającego o higienę i z kulturą osobistą. Szczegóły na maila - jacek@widelec.art.pl Proszę o krótki opis swojej sytuacji, kilka słów o sobie, chciałbym pomóc komuś kto naprawdę tego potrzebuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Znajoma twarz, czyzby czlonek kabaretu Widelec?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Jacek Janowicz
(Widelec13)
Wiking
Witam, o sprawach prywatnych rozmawiam tylko na priv, podałem maila. Wrócę późnym wieczorem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Jacek Janowicz
(Widelec13)
Wiking
A skąd się znamy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Mariusz Sandal
(MariuszSandal)
Wiking
poszukuje pracy na terenie norwegii jako malarz szpachlarz od zaraz posiadam wieloletnie doswiadczenie jestem osoba pracowita zorganizowana i uczciwa prosze o info tylko poważne na numer +48 880988692 dziekuje pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
MariuszSandal napisał:
poszukuje pracy na terenie norwegii jako malarz szpachlarz od zaraz posiadam wieloletnie doswiadczenie jestem osoba pracowita zorganizowana i uczciwa prosze o info tylko poważne na numer +48 880988692 dziekuje pozdrawiam

Prosze O przeczytanie.


Widelec13
Witam, szukam 1 osoby do wspólnej pracy w lesie - cięcie, rąbanie, układanie. Stawka nieco niższa, ale praca legalna i z możliwością taniego zakwaterowania (pierwszy miesiąc tylko za prąd). Szukam wyłącznie kogoś uczciwego, niepalącego, rzetelnego, dbającego o higienę i z kulturą osobistą. Szczegóły na maila - jacek@widelec.art.pl Proszę o krótki opis swojej sytuacji, kilka słów o sobie, chciałbym pomóc komuś kto naprawdę tego potrzebuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
michał dan
(mds1)
Wiking
hej.jest jeszcze aktualna ta oferta czy juz nie?czekam na odp na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Piotr Widlarz
(Flamar1987)
Wiking
Witam poszukuje pracy w Oslo lub okolicach , na miejscu będę jutro tj środa 23,04. Jade w ,,ciemno'' bez mieszkania i pracy.W pracy z drzewem mam doświadczenie mój Ojciec jest ogrodnikiem a ja mu pomagałem . Mam 26 lat jestem kucharzem z doświadczenia, ale ale jestem chętny do każdej pracy. Lubie prace na wolnym powietrzu i chętnie odetchnę od zapachu spalonego oleju Mam nadzieje do usłyszenia Piotr Widlarz
piotrwidlarz@gmail.com +48604218046 na ten numer będę dostępny dziś do godziny 2.00 później kierunkowy zmieni sie na Norweski pozdrawiam
Plik załącznika:
Nazwa pliku: CV_Piotr_pol.doc
Wielkość pliku: 57344
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Piotr Widlarz
(Flamar1987)
Wiking
Witam poszukuje pracy w Oslo lub okolicach , na miejscu będę jutro tj środa 23,04. Jade w ,,ciemno'' bez mieszkania i pracy.W pracy z drzewem mam doświadczenie mój Ojciec jest ogrodnikiem a ja mu pomagałem . Mam 26 lat jestem kucharzem z doświadczenia, ale ale jestem chętny do każdej pracy. Lubie prace na wolnym powietrzu i chętnie odetchnę od zapachu spalonego oleju Mam nadzieje do usłyszenia Piotr Widlarz
piotrwidlarz@gmail.com +48604218046 na ten numer będę dostępny dziś do godziny 2.00 później kierunkowy zmieni sie na Norweski pozdrawiam
Plik załącznika:
Nazwa pliku: CV_Piotr_pol-26862051b44396a0f2cf40e962fc5bb7.doc
Wielkość pliku: 57344
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
A co forum ma z tym poczac? Widelc13 prosil o maila na jego adres
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok