Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

podatek 2012 pomoc - Norwegia

Czytali temat:
Sławek Faron MaciekZ997 (3317 niezalogowanych)
7 Postów
Łukasz Piiiiiii
(reniferq)
Wiking
Witam .
Mam pytanie odnośnie rozliczenia podatku za 2012 rok,Własnie miałem wysyłać papiery (lonns etc..) lecz w dniu dzisiejszym dostałem ze skatteetaten dwa dokumenty z którymi nie mam pojęcia co zrobić,czy dołączyć do dokumentów które są potrzebne do rozliczenia?Dodam ze w 2012 pracowałem w Norwegii tylko w styczniu jakieś 14 dni.W załącznikach przesyłam zdjęcia tych papierów i proszę o pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Łukasz Piiiiiii
(reniferq)
Wiking
to jest drugi dokument.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
reniferq napisał:
Witam .
Mam pytanie odnośnie rozliczenia podatku za 2012 rok,Własnie miałem wysyłać papiery (lonns etc..) lecz w dniu dzisiejszym dostałem ze skatteetaten dwa dokumenty z którymi nie mam pojęcia co zrobić,czy dołączyć do dokumentów które są potrzebne do rozliczenia?Dodam ze w 2012 pracowałem w Norwegii tylko w styczniu jakieś 14 dni.W załącznikach przesyłam zdjęcia tych papierów i proszę o pomoc.

a po co chciales wysylac dokumenty??? i po co??? tylko selvangivelse.. przepraszam: tax return...

na takie brutto... i na tyle podatku co tam zarobiles... wklep na samym koncu 3.3.7 stadardfradrag 10% i kwote 6563,40...

podpis, data, koperta i juz....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Łukasz Piiiiiii
(reniferq)
Wiking
Na odwrocie tax return mam to napisać czy pod "total basis for income tax? Dzięki za zainteresowanie.Zawsze ktoś mnie rozliczał a słyszałem ze można coś takiego napisać ale pierwszy raz tym się sam zajmuje i stad moja niewiedza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Łukasz Piiiiiii
(reniferq)
Wiking
jest możliwość by ktoś doradził jak to rozpisać i gdzie?czy to trzeba odsyłać bo słyszałem jeśli nie odeśle to urząd mnie rozliczy według tej prognozy podatkowej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok