Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(2702 niezalogowanych)
57 Postów
kat ko
(dioniza01)
Nowicjusz
Są świadkowie,którzy twierdzą,że sprawca wypadku wysiadł z czerwonego samochodu(z którego wypadł gorący towar) i przedostał się przez płot do lasu.Gdybyś uważnie czytał artykuły na różnych stronach to dowiedziałbyś się,że gościa złapali dopiero przy pomocy śmigłowca i psów.
Ja nie jadę na polaków bo tak mi się podoba ale czasami wstyd się przyznać do polskości.
Każdy może spowodować wypadek ale nie każdy SPIERDOLI!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów
kat ko
(dioniza01)
Nowicjusz
Najpierw człowieku poczytaj a potem wypowiadaj się.A z jakiego powodu policja poszukiwała uciekającego sprawcy śmigłowcem i przy pomocy psów???...bo siedział grzecznie w aucie i czekał???? A świadkowie zmyślili sobie,że kierowca czerwonego auta przelazł przez płot i zwiał???....a no tak pewnie to byli ci co podrzucili piwo..... ..żenada....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
skoro podczas wyprzedzania uderzyl tira z lewej strony to dlaczego tir nie lezy w prawym rowie tylko dwa pasy na lewo

bardziej mi to wyglada ze tir zepchnal renowke na lewo na czolowki

ale wszystko bedzie na Polaka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
patim napisał:
skoro podczas wyprzedzania uderzyl tira z lewej strony to dlaczego tir nie lezy w prawym rowie tylko dwa pasy na lewo

bardziej mi to wyglada ze tir zepchnal renowke na lewo na czolowki

ale wszystko bedzie na Polaka


Jasne
Moze nawet dochodzenia zadnego nie bedzie - wystraczy im twoja opinia co, gdzie lezy
Biegiem dzwon do nich, ze juz znasz przyczyne wypadku i po sprawie
Ekspert k.....

Na Polaka, to moze i nie bedzie, bo on chyba mial norweskie obywatelstwo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(norwegia2013)
Wiking
11 Postów

(EricDinkum)
Wiking
dioniza01 napisał:
Są świadkowie,którzy twierdzą,że sprawca wypadku wysiadł z czerwonego samochodu(z którego wypadł gorący towar) i przedostał się przez płot do lasu.Gdybyś uważnie czytał artykuły na różnych stronach to dowiedziałbyś się,że gościa złapali dopiero przy pomocy śmigłowca i psów.
Ja nie jadę na polaków bo tak mi się podoba ale czasami wstyd się przyznać do polskości.
Każdy może spowodować wypadek ale nie każdy SPIERDOLI!


dioniza01 napisał:
Najpierw człowieku poczytaj a potem wypowiadaj się.A z jakiego powodu policja poszukiwała uciekającego sprawcy śmigłowcem i przy pomocy psów???...bo siedział grzecznie w aucie i czekał???? A świadkowie zmyślili sobie,że kierowca czerwonego auta przelazł przez płot i zwiał???....a no tak pewnie to byli ci co podrzucili piwo..... ..żenada....

Nie boj, uwaznie czytam i widze ze sie nie zrozumielismy. Chodzi mi o to, ze jak dzieje sie cos zlego i bierze w tym udzial Polak to rodacy od razu po nim jada bez wzgledu na prawde i oczywiscie wstydza sie za niego. wtf?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
patim napisał:
skoro podczas wyprzedzania uderzyl tira z lewej strony to dlaczego tir nie lezy w prawym rowie tylko dwa pasy na lewo

bardziej mi to wyglada ze tir zepchnal renowke na lewo na czolowki

ale wszystko bedzie na Polaka


Jasne
Moze nawet dochodzenia zadnego nie bedzie - wystraczy im twoja opinia co, gdzie lezy
Biegiem dzwon do nich, ze juz znasz przyczyne wypadku i po sprawie
Ekspert k.....

Na Polaka, to moze i nie bedzie, bo on chyba mial norweskie obywatelstwo

znowu zaczynasz i jeszcze sie chlubisz ze juz jezyka polskiego zapomnialas

to nie opinia tylko tryb przypuszczajacy ,ot taka hipoteza znajac prawa fizyki i ciezar samochodow oraz bezwladnosc dwotonowej renowki przeciwko bezwladnosci 48tonowego tira

Na Polaka, to moze i nie bedzie, bo on chyba mial norweskie obywatelstwo
znaczy sie tp twoj znajomy i norweskie obywatelstwo ma od urodzenia jak jego ojciec i matka
a ze odpadly tablice rejestracyjne to wszyscy pisza ze Polak


Ekspertka k.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów
kat ko
(dioniza01)
Nowicjusz
57 Postów
kat ko
(dioniza01)
Nowicjusz
Rzadko zabieram głos na forum i staram się nie jechać po naszych.Ale gdy słyszę o takiej bezgranicznej głupocie to szlag mnie trafia.Wiem,że polak polakowi nie równy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
patim napisał:
patim napisał:
skoro podczas wyprzedzania uderzyl tira z lewej strony to dlaczego tir nie lezy w prawym rowie tylko dwa pasy na lewo

bardziej mi to wyglada ze tir zepchnal renowke na lewo na czolowki

ale wszystko bedzie na Polaka


Jasne
Moze nawet dochodzenia zadnego nie bedzie - wystraczy im twoja opinia co, gdzie lezy
Biegiem dzwon do nich, ze juz znasz przyczyne wypadku i po sprawie
Ekspert k.....

Na Polaka, to moze i nie bedzie, bo on chyba mial norweskie obywatelstwo

znowu zaczynasz i jeszcze sie chlubisz ze juz jezyka polskiego zapomnialas

to nie opinia tylko tryb przypuszczajacy ,ot taka hipoteza znajac prawa fizyki i ciezar samochodow oraz bezwladnosc dwotonowej renowki przeciwko bezwladnosci 48tonowego tira

Na Polaka, to moze i nie bedzie, bo on chyba mial norweskie obywatelstwo
znaczy sie tp twoj znajomy i norweskie obywatelstwo ma od urodzenia jak jego ojciec i matka
a ze odpadly tablice rejestracyjne to wszyscy pisza ze Polak


Ekspertka k.....


Tlumoku k....,

to onet.pl podaje owo norweskie obywatelstwo.

W kwestii mojego jezyka polskiego, to moze podasz tlumoku gdzie sie tym, co mi zarzucasz chlubie ?

Ty, ktory najprostszego zdania, w jezyku ojczystym, sklecic nie potrafisz masz ochote czepiac sie mojej polszczyzny. Buhahahahaha

patim napisal :
to nie opinia tylko tryb przypuszczajacy ,ot taka hipoteza znajac prawa fizyki i ciezar samochodow oraz bezwladnosc dwotonowej renowki przeciwko bezwladnosci 48tonowego tira


Nie kompromituj sie swoimi "trybami przypuszczajacymi"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok