Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Michał Kolendnik LukaszC Ce (1733 niezalogowanych)
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
tomili napisał:


z nikogo drwic nie chce i tego nie robie ale widze ze ty lubisz byc bardzo niemily i ublizasz innym bez powodu.. tak na marginesie zapytam cie..
twoj nik ,,wacek" to od wacka.. wiesz tego na dole? czy rodzice dali ci takie dwoznaczne imie?
[/quote]

Nie wiem, na jakim dole? Nie mialem nigdy rodzicow, zatrzymalismy sie na dziadkach.
A imie mam po pulkowniku Waredzie.

A twoj nick to skrot od stomilu-u ? czy moze raczej jego braku u twojego starego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
108 Postów
kamil stoch
(Glad3)
Początkujący
To jest Polaczek który nazywa sie Polakiem !! masz racje to co tu jest wypisywane w głowie sie nie mieści , to cwaniactwo kiedys sie skonczy .Przyjechali w butach słoma im wystawała a teraz jak człowiek prosi o rade ,pomoc dostaje w mordę .Tacy jak oni to razem do jednego wora... z Brevikiem do jednego wora..... i swoje teorie nie kreda czy ołówkiem tylko swoja głupotą i pustka która ich opętała tu w NO !! POZDRAWIAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
292 Posty
Stały Bywalec
martita1 napisał:
To jest Polaczek który nazywa sie Polakiem !! masz racje to co tu jest wypisywane w głowie sie nie mieści , to cwaniactwo kiedys sie skonczy .Przyjechali w butach słoma im wystawała a teraz jak człowiek prosi o rade ,pomoc dostaje w mordę .Tacy jak oni to razem do jednego wora... z Brevikiem do jednego wora..... i swoje teorie nie kreda czy ołówkiem tylko swoja głupotą i pustka która ich opętała tu w NO !! POZDRAWIAM


i o co placzesz???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
108 Postów
kamil stoch
(Glad3)
Początkujący
mysle ze to ty teraz płaczesz ja to sie ubawiłam jak nic !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
292 Posty
Stały Bywalec
martita1 napisał:
mysle ze to ty teraz płaczesz ja to sie ubawiłam jak nic !!


glupia i brzydka jsts
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
tmek molo
(tomili)
Wiking
to moja ostatnia wizyta na tym forum.. jesli kogos urazilem prosba o pomoc to przepraszam, za zart wacka tez przepraszam a Tobie Marito dziekuje ze sie za mna wstawilas i zycze swiatu aby takich ludzi jak Ty bylo wiecej. pozdrawiam Cie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
292 Posty
Stały Bywalec
tomili napisał:
to moja ostatnia wizyta na tym forum.. jesli kogos urazilem prosba o pomoc to przepraszam, za zart wacka tez przepraszam a Tobie Marito dziekuje ze sie za mna wstawilas i zycze swiatu aby takich ludzi jak Ty bylo wiecej. pozdrawiam Cie


nie przepraszaj, tylko sie popraw
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
no to żegnamy ze smutkiem ...i witamy w norge
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
tmek molo
(tomili)
Wiking
Andre ved mark napisał:
no to żegnamy ze smutkiem ...i witamy w norge
mam wielka nadzieje ze juz niebawem pozdrawiam Cie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Marta Malikowska
(martam)
Wiking
Gdzieś konkretnie szukasz tej pracy? Skontaktuj się z Adecco i Grata. To są agencje pracy.Może Ci coś znajdą. Popatrz sobie też na polskich stronkach. Wyszukaj w google temat np. praca w norwegii albo oferty pracy w norwegii. Poza tym, możesz sprawdzić też finn.no i nav.no. To są Norweskie stronki, ale przez translatora google możesz je przetłumaczyć.
Na budowlance się znasz? Takich ogłoszeń jest najwięcej.
Wiesz cokolwiek o życiu w Norwegii? Jakie są ceny i co musisz załatwić , żeby tu legalnie pracować?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok