Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Kordian Gomółka (1606 niezalogowanych)
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Mungo napisał:
powinni zapłacić przez 16 dni...
przynajmniej ja tak miałem po wypadku....

to kurwa bylo lønn ved sykdom/lønn ved sykefravær...
to jest zupelnie co innego...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
ta w Polsce siedziec i kase brac


Mungo napisał:
powinni zapłacić przez 16 dni...
przynajmniej ja tak miałem po wypadku....


to bylo chorobowe

a odszkodowanie dopstales
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
Yatsek napisał:
Mungo napisał:
powinni zapłacić przez 16 dni...
przynajmniej ja tak miałem po wypadku....

to kurwa bylo lønn ved sykdom/lønn ved sykefravær...
to jest zupelnie co innego...


Jacus nie rzucaj miesem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Jan Labuz
(JanLabuz)
Wiking
zadalem z pelna kultura pytanie a pewien pan ytasek ciska sie jak gowno w przereblu... innym dziekuje za wypowiedz... wiekszosc zycia pracowalem w krajach niemieckojezycznych wiec nie znam norweskiego prawa pracy... i nigdy tez nie pracowalem w agencji wiec mam prawo nie wiedziec a kto pyta nie bladzi... pozdrawiam a ty ytasku wez cos typu nerwomag kontrol...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
JanLabuz napisał:
... nie znam norweskiego prawa pracy... i nigdy tez nie pracowalem w agencji ...
Jednak , brak znajomości danego Prawa , nie zwalnia Nikogo od odpowiedzialności ...
---
To nie jest żadna wina Jacka , iż ty właśnie , podpisałeś umowę o pracę w ciemno , nie wiedząc , co tam jest w rzeczywistości napisane .
---
Każda Firma w Norge , to Swoista Agencja Pracy , podobna do tej twojej .
---
Tu każdy Ma świadomy wybór , gdzie i z kim chce współpracować .
Inna sprawa , że powinien bezwzględnie wiedzieć jakie są dane zasady w konkretnej Firmie .
---
ty akurat , to wszystko dosłownie , Olałeś ... zaślepiony Forsą na godzinę ...
I takie są teraz tego efekty ... .
---
Jednak Ja mam Inne poważne pytanie .
- Dlaczego zjechałeś do Polski , mając podpisaną umowę o konkretną pracę i na pewno zapewnione noclegi , za które i tak będziesz Musiał zapłacić ...? .
---
Przecież jak wyjechałeś , to automatycznie zerwałeś umowę o pracę z własnej Winy ...!!! .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Jan Labuz
(JanLabuz)
Wiking
zjechalem do polski bo przyjechalem tam do pracy a dwa tygodnie siedzialem i nic. kontrakt wyraznie przeczytalem i mam w nim zawarte ze firma zapewnia mi prace przez polowe roku w pewnej firmie x. ale nagle budowa stanela i klient odmuwil. kasa wcale mnie przyjacielu nie oslepila bo lepiej zarabiam w belgi niz proponowane mi tam 180 koron minus kosmiczny podatek i mieszkanie. tu mam 16e netto plus mieszkanie i auto firmowe do dyspozycji.

ps. a ty bys siedzial na tylku i daremnie wydawal kase gdzie zwodzili by cie z dnia na dzien? ja lubie np piwo ktore tam jest baaardzo drogie moze jeszcze kiedys sprubuje w norwegi ale jak narazie wole belgie i niderlandy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
JanLabuz napisał:
zadalem z pelna kultura pytanie a pewien pan ytasek ciska sie jak gowno w przereblu...
jeden huj.... wali mnie to co myslisz... czekaj na kolejne zlecenie z biura pracy tymczasowej i placz ze praca konczy sie z dnia na dzien.......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Jan Labuz
(JanLabuz)
Wiking
a mnie wali twoje zdanie.

ps. frajer
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
JanLabuz napisał:
a mnie wali twoje zdanie.

ps. frajer

No proszę ... proszę ...
---
Niderland Polack ... Norge Polakowi ... Hieną a nie Wilkiem .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
JanLabuz napisał:
a mnie wali twoje zdanie.

ps. frajer

frajer to rzuca kraj w ktorym lepiej zarabia i po 4 dniach marudzi ze hujnia w Norwegii... buahahahahahaha

ogarnij sie kolezko bo nie pierwszy dzien jestes poza ojczyzna... a pytania zadajesz jak nowoprzybyly alien!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok