Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Biuro dalo mi opdrag a przepracowalem 4 dni - Norwegia

Czytali temat:
Kordian Gomółka (1621 niezalogowanych)
6 Postów
Jan Labuz
(JanLabuz)
Wiking
Witam. Biuro w ktorym pracuje nie ma dla mnie pracy. podpisali ze mna kontrakt na pol roku ale przepracowalem 4 dni i budowa zostala wstrzymana. Biuro mi nie placi ani nie moge isc na bezrobotne. Co zrobic w takiej sytuacji? Co przysluguje mi na tym kontrakcie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
JanLabuz napisał:
Witam. Biuro w ktorym pracuje nie ma dla mnie pracy. podpisali ze mna kontrakt na pol roku ale przepracowalem 4 dni i budowa zostala wstrzymana. Biuro mi nie placi ani nie moge isc na bezrobotne. Co zrobic w takiej sytuacji? Co przysluguje mi na tym kontrakcie?
Za mało podałeś informacji o tym "Biurze" , oraz co to była za konkretna praca .
---
By było można cokolwiek sensownego napisać w odpowiedzi ! .
---
Goni ktoś ciebie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
co masz w kontrakcie
moze ring vikar ,ved behov
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
JanLabuz napisał:
Witam. Biuro w ktorym pracuje nie ma dla mnie pracy. podpisali ze mna kontrakt na pol roku ale przepracowalem 4 dni i budowa zostala wstrzymana. Biuro mi nie placi ani nie moge isc na bezrobotne. Co zrobic w takiej sytuacji? Co przysluguje mi na tym kontrakcie?
uroki agencji pracy tymczasowej!!!
pzrysluguje Ci szukanie nowej pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Jan Labuz
(JanLabuz)
Wiking
biuro to rett bemanning z drammen
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Jan Labuz
(JanLabuz)
Wiking
podobno biuro powinno placic 37,5 godziny jesli nie ma pracy dla ciebie. mowil mi to czlowiek ktory prowadzi firme w norwegi i zna dosyc dobrze obowiazujace tam prawo. dal mi numer do pewnej agencji ale chwilowo jestem w polsce. A post napisalem po to zeby sie upewnic. moze ktos byl w takiej sytuacji albo ma pojecie o tym
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
JanLabuz napisał:
podobno biuro powinno placic 37,5 godziny jesli nie ma pracy dla ciebie. mowil mi to czlowiek ktory prowadzi firme w norwegi i zna dosyc dobrze obowiazujace tam prawo. dal mi numer do pewnej agencji ale chwilowo jestem w polsce. A post napisalem po to zeby sie upewnic. moze ktos byl w takiej sytuacji albo ma pojecie o tymBemanning ...
to praca tymczasowa , lub na zastępstwo .
---
Jaką masz formę zatrudnienia , to masz jasno i czytelnie napisane w Umowie , którą Podpisałeś sam bez Niczyjego Przymusu ... ani Fizycznego ani też Psychicznego ... !!! .
---
Natomiast to co powiedział KULEGA dotyczy się Normalnej firmy i umowy na pełny etat .
Czego akurat ty , nie masz w żadnym względzie ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Wiking
powinni zapłacić przez 16 dni...
przynajmniej ja tak miałem po wypadku....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
JanLabuz napisał:
podobno biuro powinno placic 37,5 godziny jesli nie ma pracy dla ciebie. mowil mi to czlowiek ktory prowadzi firme w norwegi i zna dosyc dobrze obowiazujace tam prawo. dal mi numer do pewnej agencji ale chwilowo jestem w polsce. A post napisalem po to zeby sie upewnic. moze ktos byl w takiej sytuacji albo ma pojecie o tym
a etacie na kontrakcie FAST ANSETTELSE.... co masz w kontrakcie przeczytaj... ze nie gwarantuja Ci ciaglosci zatrudnienia!!! ze kazde osobne zlecenie jest akceptowane przez Ciebie kazdorazowo!!! co podpisales sprawdz sobie... to jest agencja pracy czasowej... dzis masz prace, jutro nie!!!!!

coraz wiecej wyspiarzy.. i coraz wiecej alienow... pretensje do swiata ze w Norwegii jest inaczej... yhm...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Mungo napisał:
powinni zapłacić przez 16 dni...
przynajmniej ja tak miałem po wypadku....


Ale q.wa aliens
A co ma piernik do wiatraka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok