Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1248 niezalogowanych)
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
nerowercia napisał:
Witaj ja siedzę w Norwegii już z dobre 3 lata z własnego doświadczenia wiem, że dziewczyny nie są wcale takie chętne to zapoznawania nowych znajomości. Obecnie też siedzę z córcią w domu-ma rok i 3 miesiące nudzimy się okropnie, czasami cholera nas bierze, że nikomu się nie chce odpisac (nie mam pojęcia może się boją?) ja też napisałam na tym forum ale ja niestety jestem z Vestfold także nie ma szans byśmy pospacerowały razem choc bym chciała!!!

a u mnie było zupełnie odwrotnie; poznałam dziewczyny właśnie dzięki MN. i z kilkoma się zakumplowałam na dobre; może nie ma u was w okolicy mam w podobnym wieku. czasami wątek przechodzi bez echa - wtedy trzeba odświeżać, żeby jak najwięcej osób przeczytało; powodzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Jonna Synkowicz
(asia_syn)
Wiking
cześć! Ja również jestem z okolic Kongsvinger. Mam dwie córeczki - 5cio letnią i 2letnią. Szukam towarzystwa innych dzieci dla moich córeczek. Jesteśmy tutaj 9 miesięcy i nie mają konatktu z innymi dziećmi. Fajnie byłoby się spotkać. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
asia_syn napisał:
... Jesteśmy tutaj 9 miesięcy i nie mają konatktu z innymi dziećmi. Fajnie byłoby się spotkać. ...Znaczy ,że Norweskie dzieci nie chcą się z Nimi bawić , czy raczej Wy jako rodzice Im nie pozwalacie...bawić się z dziećmi Norweskimi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Jonna Synkowicz
(asia_syn)
Wiking
W pobliżu nie ma prawie dzieci, mamy sporadyczny kontakt z jedną dziewczynką i to wszystko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marta Moskała
(MartaMoskala)
Wiking
ja jestem młodą mamuśka z prawie 3letnią córeczką i mamy zamiar wyjechać do Norwegii w ciemno, może mi ktoś powie jak zacząć ? ogólne informacje? pozdr )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
MartaMoskala napisał:
ja jestem młodą mamuśka z prawie 3letnią córeczką i mamy zamiar wyjechać do Norwegii w ciemno, może mi ktoś powie jak zacząć ? ogólne informacje? pozdr )


dobry zart pozdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Kobieto, czy na prawde moglabys zrobic cos takiego ? Wziac dziecko pod pache i wyjechac szukac szczescia w Norwegii w ciemno

Powiedz prosze, ze to taki zart, bo inaczej pomysle sobie, ze jestes ....(tu opuszcze dalsza czesc zdania)....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok