Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

pomocy zgubioe prawo jazdy..... - Norwegia

Czytali temat:
32 Posty
Ewelina Dorula
(ewela116)
Nowicjusz
Witam zgubiłam prawo jazdy ................... i co dalej gdzie to zgłosić i co robić prosze o pomoc jesli ktoś coś wie albo przerabiałv to dziekuje pozdrawiam........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Dariusz Kosztowniak
(Dariusz_Kosztowniak)
Nowicjusz
Ja jakiś rok temu zgubilem (jak się później okazało w galerii handlowej) portfel z dokumentami, na szczeście w domu miałem paszport. Udałem sie na komisariat policji(najbliżej miejsca gdzie przypuszczalem ze moglem zostawic swoj portfel) i powiedziałem jak sprawa wyglada i ze zgubilem prawo jazdy a poruszam sie samochodem. Po pol godziinie policjant przyniósł mi jakiś papier i powiedział że przez 3 miesiace moge sie poruszac po norge autem. Po jakimś czasie okazalo sie jednak ze potfel sie znalazl(ktos odniosl na policje). Wydaje mi sie ze Twoje tez sie odnajdzie(taka mam nadzieje)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Damian J
(damjan031)
Wiking
idz zgłoś to na policje że Ci zginęło... jeśli zgubiłaś to możliwe że ktoś znajdzie i odda na policje i odeślą o ile zgłosisz to, to bedą wiedzieli gdzie odesłać jak sie pojawi. a z jazdą bez prawka może być problem jeśli było polskie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Ewelina Dorula
(ewela116)
Nowicjusz
To było polskie prawo jazdy a do pracy musze dojeżdżać...............
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Ewelina Dorula
(ewela116)
Nowicjusz
Dzięki też mam taką nadzieje ale to było polskie prawo jazdy.......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Dariusz Kosztowniak
(Dariusz_Kosztowniak)
Nowicjusz
Ja też mam polskie prawko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
www.mojanorwegia.pl/forum/view/3/dyskusj...jest__potrzebny.html

przeczytaj od deski do deski... wyciagnij wnioski...

a potem:

www.oslo.polemb.net/?document=123
Adres: Nedre Vollgate 5, 0158 Oslo
Telefon: (0047) 21 03 72 00
Fax: (0047) 21 03 72 01
Adres e-mail: oslo.amb.wk@msz.gov.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Ewelina Dorula
(ewela116)
Nowicjusz
Witam dziękuje wszystkim za pomoc byłam na policji i powiedzieli mi ze nie wolno mi jeżdzić samochodem wogule do pracy mam sobie autobusem jezdzić a miedzy czasie załatwiać sprawe w polsce oj pomogli......................... a szkoda gadac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
ewela116 napisał:
Witam dziękuje wszystkim za pomoc byłam na policji i powiedzieli mi ze nie wolno mi jeżdzić samochodem wogule do pracy mam sobie autobusem jezdzić a miedzy czasie załatwiać sprawe w polsce oj pomogli......................... a szkoda gadac


Midlertidig kjøretillatelse kan utstedes også til innehaver av utenlandsk førerkort ved tap eller tyveri av førerkortet. Førerretten må dokumenteres av førerkortmyndighetene i utstederlandet. Det samme gjelder hvis det utenlandske førerkortet utløper under oppholdet i Norge eller dersom det er blitt skadet eller på annen måte blitt uegnet som legitimasjon.

www.vegvesen.no/Forerkort/Om+forerkort/Mistet+forerkort
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok