Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Asker nowi znajomi:) - Norwegia

Czytali temat:
Damian Jastrząbek (524 niezalogowanych)
30 Postów
Damian Jastrząbek
(polonista6661)
Nowicjusz
Witam jeśli ktoś mieszka w Asker i ma ktoś ochotę się spotkać i utrzymywać kontakt ze świeżo upieczonym małżeństwem to czekamy na wiadomość.Spotkanie na pogaduchy i na jakiś melanżyk mile widzianemieszkamy tutaj już sporo czasu lecz potrzebujemy znajomych aby czuć się jak w domu.
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Damian Jastrząbek
(polonista6661)
Nowicjusz
Kurde tyle wejść i żadnej odpowiedzi?!dajcie nam sie poznać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
polonista6661 napisał:
Kurde tyle wejść i żadnej odpowiedzi?!dajcie nam sie poznać

Wpisz w wyszukiwarke " swingersi"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
idzcie w sobote do lancelota albo do barta i tam zawiazcie znajomosci... pozniej bedziesz wiedzial dlaczego wiekszosc dmucha na zimne i tylko odwiedza ale nie wypowiada sie w temacie...

ps. w ASKER wszyscy wszystkich znaja... wiekszosc mieszka tutaj ponad 5-10lat i nie zdziw sie: osoba ktora widzisz pierwszy raz na oczy: wie wiecej o Tobie niz Ty sam.... ja juz zrezygnowalem ze swoich Askerskich znajomosci ))
a jak to sprawdzic kto gdzie z kim?? powiedz jakas glupote, jakas smieszna mala bzdure ktora nikomu nie powinna byc do szczescia potrzebna.... ot, tak mimochodem... sam sie zdziwisz skad ta informacja do Ciebie wroci i w jakiej formie.... Askierskie Polaczki.... taka mala dygresja....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Damian Jastrząbek
(polonista6661)
Nowicjusz
Dzięki za informacje ja tez tu mieszkam już chwile i mam znajomych z innych krajów ale jakoś potrzeba od czasu do czasu pogadać z kimś z własnego krajuale jak ostrzegasz to będę uważał.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok