Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Zuza Rog (2692 niezalogowanych)
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...bez

nerw.spokojnie

wystarczy,jesli masz:

- duze cycki
- maly tylek
- brak skrupolow...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Kasia Katarzyna
(kasiu_katarzyno)
Wiking
brzydal rozumiem, że Ty tak zaczynałeś
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
kasiu_katarzyno napisał:
... pocieszajace ...
Hmm...
Cóż , Takie są Aktualne Realia , Poszukiwania Pracy , Gdy się nie ma wtyczki w postaci Dobrze sytuowanej i Zadomowionej Rodzinki , oraz poszukiwanego na Norge rynku Fachu .
---
To żadna Złośliwość z Naszej Strony , a tym Bardziej strach przed ..." WYGRYZIENIEM " ... .
---
Śmieszne ! .
---
Pamiętaj iż w Norge , nie płaci się tygodniówek , Tylko Miesięcznie , jeżeli Praca jest Legalna to Tylko Na Konto Bankowe ...
---
A do tego czasu " Pierwszej Wypłaty" trzeba normalnie żyć , by pracować i te 20-tys.Nok. to żadne Mecyje na początek w Ciemno !!! .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
wykorzystując swój jad
mogę ci poradzić byś zaczęła szukać tu koleżanki ,która potrzebuje podzielić koszty wynajmu mieszkania a jak sama będzie miała nawał pracy to może i z tobą się podzieli lub wpadniesz i od razu ze spidem zaczniesz sama szukać
małe prawdopodobieństwo ale możliwe w innym wypadku się nie wybieraj bo marnie skończysz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Kasia Katarzyna
(kasiu_katarzyno)
Wiking
mam nadzieję, że niebawem napiszę wam posta, że radę dałam i jak mi się udało
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
19chasia91 napisał:
niestety kolega wyzej ma racje, a i na sprzataniu cudów juz nie ma,,, wiem co mowie bo sama tak pracuje. zeby cos znalesc trzeba miec szczescie bo juz duzo polek, litwinek i wiesz...
nie mniej szczescie

e tam... glupoty gadasz... jeden taki tu na forum twierdzi ze lamany angielski wystarczy... jego taty nikt nie zagnie w pracy wiec wyje**ne ma na jezyk i jakos zyje...

powtorze za reszta cos co wszyscy wiedza juz od danwa!!! NORWESKI NORWESKI NORWESKI!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
kasiu_katarzyno napisał:
mam nadzieję,
Cóż ...
Nadzieja to Matka Głupich .
---
Niemniej jak każda Matka ... dba jednak o Swoje Dzieci .
Powodzenia
---
I mniej na podorędziu , bilet w powrotną stronę .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
rysiek zklanu
(rysiekzklanu)
Wiking
Yatsek napisał:
19chasia91 napisał:
niestety kolega wyzej ma racje, a i na sprzataniu cudów juz nie ma,,, wiem co mowie bo sama tak pracuje. zeby cos znalesc trzeba miec szczescie bo juz duzo polek, litwinek i wiesz...
nie mniej szczescie

e tam... glupoty gadasz... jeden taki tu na forum twierdzi ze lamany angielski wystarczy... jego taty nikt nie zagnie w pracy wiec wyje**ne ma na jezyk i jakos zyje...

powtorze za reszta cos co wszyscy wiedza juz od danwa!!! NORWESKI NORWESKI NORWESKI!!!!
ale nie zawsze...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
rysiek zklanu
(rysiekzklanu)
Wiking
Do mnie ludzie nawijaja po angielsku z przyzwyczajenia,zapominaja ze juz potrafie swiergotac w ich jezyku,tak ze nie lam sie...nie popelnia bledow tylko ten co nic nie robi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
Jak juz przyjedziesz i nie daj boze(sic!) nie pojdzie po twojej mysli, zaczniesz tracic grunt pod tak zwanymi nogami to zastanow sie czy posiadasz cechy o ktorych mowil brzydal. Jezeli tak to niezwlocznie napisz do mnie. Cos poradzimy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok