Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

działalność gospodarcza - Norwegia

Czytali temat:
Robert Niemiec Jan Maryjan andaro s (1350 niezalogowanych)
12 Posty

(MagdalenaM.)
Wiking
Witajcie
Czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa z założeniem dzałalności gospodarczej?
Podobno ponieważ dość dużo ludzi zakładało podnieśli poprzeczke i teraz trzeba najpierw mieć zlecenia ..........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
115 Postów
B B
(SHREKI)
Początkujący
ten problem pojawia sie jak zalatwiasz zezwolenie na prace,
ale z tym tez bywa roznie, na jednym komisariacie mi odmowili bo chcieli zlecen, na drugim zalatwili bez problemu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(MagdalenaM.)
Wiking
SHREKI napisał:
ten problem pojawia sie jak zalatwiasz zezwolenie na prace,
ale z tym tez bywa roznie, na jednym komisariacie mi odmowili bo chcieli zlecen, na drugim zalatwili bez problemu


a kolejność w załatwianiu ? poradzisz , oświecisz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
SHREKI napisał:
ten problem pojawia sie jak zalatwiasz zezwolenie na prace,
ale z tym tez bywa roznie, na jednym komisariacie mi odmowili bo chcieli zlecen, na drugim zalatwili bez problemu


zazwolenie na prace powiadasz po 5 latach w UE ......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
BiZi napisał:
SHREKI napisał:
ten problem pojawia sie jak zalatwiasz zezwolenie na prace,
ale z tym tez bywa roznie, na jednym komisariacie mi odmowili bo chcieli zlecen, na drugim zalatwili bez problemu


zazwolenie na prace powiadasz po 5 latach w UE ......


Widzisz Bizi, do ciemnej masy nawet jak chloru nalejesz to i tak nic nie rozjasnia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Agnieszka !!!!
(agnes7336)
Wiking
tylko ze BiZi sam do niedawna byl ciemna masa i rownniez potrzebowal oswiecenia!!! ps.jak ktos pyta nie bladzi...i potem moze pomoc innym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(MagdalenaM.)
Wiking
agnes7336 napisał:
tylko ze BiZi sam do niedawna byl ciemna masa i rownniez potrzebowal oswiecenia!!! ps.jak ktos pyta nie bladzi...i potem moze pomoc innym.




masz racje ..... zawsze znajdze sie taki co o tym zapomnial a teraz beke kręci sobie z innych .....to taka nasza narodowa skłonność
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
agnes7336 napisał:
tylko ze BiZi sam do niedawna byl ciemna masa i rownniez potrzebowal oswiecenia!!! ps.jak ktos pyta nie bladzi...i potem moze pomoc innym.

Agnes, wystarczy ze ktoś wyszuka np. moje wpisy na temat zakladania dzialalnosci, sa wystarczajaco oswiecone i klarowne. Natomiast nie przypominam sobie, aby Bizi kiedykolwiek potrzebował pomocy i oświecenia w sprawach firmy, lub pozwoleń.
Co masz na myśli, twierdząc, ze do niedawna potrzebował ? 10 lat to już nie jest "niedawno"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
MagdalenaM. napisał:
agnes7336 napisał:
tylko ze BiZi sam do niedawna byl ciemna masa i rownniez potrzebowal oswiecenia!!! ps.jak ktos pyta nie bladzi...i potem moze pomoc innym.




masz racje ..... zawsze znajdze sie taki co o tym zapomnial a teraz beke kręci sobie z innych .....to taka nasza narodowa skłonność


Narodowa skłonność to raczej głupota, a nie kręcenie beki, jak to ujelas.
Każdy, dokładnie każdy kto tu ma tego typu "problemy" nie miałby ich, gdyby przeczytał przepisy najpierw oraz chociaż trochę orientowal sie co słychać w świecie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
agnes7336 napisał:
tylko ze BiZi sam do niedawna byl ciemna masa i rownniez potrzebowal oswiecenia!!! ps.jak ktos pyta nie bladzi...i potem moze pomoc innym.

do niedawna ?- rozwin ...

ja zawsze bylem jasnie oswiecony hehehe...

a nawiazujac do tematu firmy:

po pierwsze primo- poczytac w necie wpisy ludzi na temat otwierania firm i przepisow dotyczacych wybranego kraju....

po drugie primo- jezeli sie niechce szukac albo czyta bez zrozumienia albo brak znajomosci jezyka- KSIEGOWY!!- zalatwi szystko za odpowiednia cene..

po trzecie primo- ile kuzwa razy mamy pisac na te same tematy??? setki razy bylo to przerabiane na forum...wystarczy poszukac......

ThE EnD

PS2:

moge pomoc koledze "otworzyc" firme- oplata 1500 kr oraz ksiegowosc 750 kr +MVA za godzine

Hilton- damy rade.....a moze i jakis biznes wspolny.....B&H Consulting A/S
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok