Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

21 latek szuka jakiej kolwiek pracy - Norwegia

Czytali temat:
(365 niezalogowanych)
2 Posty
Kacper Czaja
(Kacprus)
Wiking
Witam mam na imie Kacper mam 21 lat i jak w temacie szukam jakiej kolwiek pracy nieboje sie podjac ciezka prace fizyczna pracowalem na budowach od 16 roku zycia w firmie taty posiadam uprawniania na wozki widlowe oraz na magazyniera jestem po technikum mechanicznym jezyk angielski plynnie , jako moje zalety miedzy innymi moge wymienic sumienny uczciwy dyspozycjny latwo nawiazuje kontakty punktualny .
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Kacprus napisał:
Witam mam na imie Kacper mam 21 lat i jak w temacie szukam jakiej kolwiek pracy nieboje sie podjac ciezka prace fizyczna pracowalem na budowach od 16 roku zycia w firmie taty posiadam uprawniania na wozki widlowe oraz na magazyniera jestem po technikum mechanicznym jezyk angielski plynnie , jako moje zalety miedzy innymi moge wymienic sumienny uczciwy dyspozycjny latwo nawiazuje kontakty punktualny .
Pozdrawiam

jakakolwiek praca????

slyszalem ze w brazylii teraz szukaja ludzi... dobrze placa.... w ziarenkach od kawy, wykalaczka, trzeba male zlobki wydlubywac....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok